csütörtök 22 szeptember 2016 - 10:21:37

Csurgón egy góllal kapott ki a Váci KSE csapata, döntetlent játszottak a váci labdarúgók a Puskás Akadémia együttesével.

A K & H Liga első osztályú férfi kézilabda bajnokság 2. fordulójában a Csurgó otthonában lépett pályára a Váci KSE csapata. A mérkőzést rendkívül kemény, agresszív védekezéssel kezdte a Vác. A csurgóiak támadójátékát sikerült annyira tönkretenni, hogy többszöri vezetésünk után a félidei döntetlen állás inkább a hazaiakra volt hízelgő. A folytatásban sem változott a játék képe, mindkét oldalon a védekezés és a bravúros kapusvédések rongálták a támadók idegeit. Koller és Bartók révén szép és értékes gólokat szereztünk. Az utolsó percekre a góltermelés tovább csökkent és sajnos nálunk nagyobb mértékben, így Ulicsinyi hiába védett szinte földöntúli százalékkal a támadásban elkövetett technikai hibák a végén egygólos vereséget jelentettek. Csurgó - Váci KSE 12-12-es első félidei állást követően 22-21. A váci csapatból Koller 7, Bartók 4 és Popovics 3 góllal volt a legeredményesebb játékos.

A labdarúgó Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 10. fordulójában a Vác FC csapata Dunaújvárosban a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia gárdáját fogadta. A mérkőzés 14. percében Tóth Gergely cselezte ki a vendég kapust és szerezte meg a vezetést a váciaknak. A 40. percben Lencse egyenlít, majd a 63. percben Óvári találata a vendégeket juttatta előnyhöz. Két perc múlva Tóth Barnabás góljával kiegyenlítettek a váciak. A 74. percben Balajti egy cselt követően Rusvayt hozta játékba, aki szép mozdulattal szerzi meg a 3. gólunkat. Sajnos sokáig nem örülhettünk újabb vezetésünknek, mert a 78. percben Halasiról lepattanó labda a szemfüles Lencséhez került, aki megszerzi az egyenlítő találatot. A gólokban gazdag mérkőzésen: Vác – Puskás Akadémia 3-3.