hétfő 24 október 2016 - 10:03:53

Nyert Magyar Kupa mérkőzésen az Ipress Center Vác csapata, a váci futsalosok egy gólos győzelmet arattak hazai pályán, a megyei 2. osztályú labdarúgó bajnokságban a Veresegyház 2-2-es döntetlent játszott a Vác-Deákvár csapata ellen.

A női kézilabda Magyar Kupában az IPRESS Center Vác csapata a másodosztályú Göd együttesével meccselt a továbbjutásért. A szerdai mérkőzésen Gödön az első félidő közepéig tartotta magát a hazai együttes, majd innen fokozatosan lépett meg a Vác. A második félidőt 7 gólos előnnyel kezdték a vendégek, akik egy sportszerű meccsen tovább növelve a különbséget végül 36-22-re nyertek és jutottak a legjobb 16 csapat közé. A váci játékosok közül Jovetics 7, Nascimento 7, Soós Viktória 5 és Temes Bernadett 5 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es futsal bajnokság 5. fordulójában a Vác együttese hazai pályán fogadta a Nagykáta gárdáját. A találkozón a vendégek szereztek gyorsan gólt, melyet csak a 8. percben sikerült kiegyenlíteni Hegyvári Dávidnak. A folytatásban Zalaegerszegi Roland 2 találatával már a hazaiaknál volt az előny. A félidő végén még Rácz Dominik is betalált az ellenfél kapujába, s mivel Kovács eredményes volt a vendégektől, így 4-2-es vezetéssel mehettek pihenőre a váciak. A szünet után Siskó Manó talált be a Nagykáta kapujába, s utána sokáig nem született gól, a hajrában Kovács és Sárközi góljaival került közelebb az ellenfél csapatunkhoz, amely végül 5-4-re nyert.

A Pest megyei labdarúgó bajnokság II. osztályában az elmúlt hétvégén a következő eredmények születtek: Veresegyház VSK - Vác-Deákvár SE 2-2, Vácduka KSK - Városi SE-Dunakeszi 2-3, Isaszegi SE - Verőce SE 4-1, Fortuna SC-Kismaros - Leányfalu SE 4-3, Pomáz – Göd 5-4 és Budakalász – Mogyoród 4-0. A III. osztályban: Szob – Penc 3-0, Nagymaros – Csővár 1-1, Letkés – Márianosztra 3-3, Rád – Szokolya 3-1, KDSE-Váci Reménység – Zebegény 4-0, és CSRK SE Reménység – Kóspallag 4-4.