csütörtök 10 november 2016 - 08:26:34

A másodosztályú futsal bajnokságban a Vác nagy csatában döntetlent játszott a Dunakeszivel, NB III-as asztaliteniszezőink nyertek Tápiógyörgyén.

Az NB II-es futsal bajnokság 11. fordulójában a Vác csapata a nagy rivális Dunakeszi Kinizsi együttesét fogadta hétfőn este a váci sportcsarnokban. A szép számú nézőközönség remek hangulatot teremtett az első percektől kezdve. Az 5. percben Makk Levente szerezte meg a vezetést a vendégeknek, de nem sokáig örülhettek előnyüknek, mert egy perc múlva Hirt Gergely lövését követően sikerült kiegyenlítenünk. A 11. percben már vezetett a Vác, amikor is Zalaegerszegi Roland szép gólt ért el. Persze a Kinizsi játékosai nem adták fel, egyre veszélyesebb támadásokat vezettek, s ez a 14. percben góllá érett, amikor is Temes Norbert volt eredményes. A félidő hajrájában Makk Levente újabb góljával visszavette a vezetést a Dunakeszi. A második félidőben nagy csata folyt a pályán, a játékosok egyre indulatosabbak lettek, s így pár sárgalap is kiosztásra került a játékvezető által. A 33. percben egy kijátszott akció végén Vén Gábor bombagóljával sikerült az egyenlítés, s mivel több gól már nem esett így maradt a döntetlen: Vác – Dunakeszi 3-3.

Az NB III-as asztalitenisz csapatbajnokság Közép-Magyarországi csoportjának 6. fordulójában: Tápiógyörgye – Váci Reménység 8-10. A váci játékosok közül párosban nyert a Németh Sándor, Sági Bence páros. Egyéniben Sági Bence 4, Lovas Péter 3, és Budavári Attila 2 győzelmet szerzett. További 2 eredmény a fordulóból: Budaörs III. – Őrbottyáni Csapatok SE 6-12 és Városi SE Dunakeszi – Dabas-Sári 13-5.