hétfő 21 november 2016 - 09:15:13

Az első osztályú női kézilabda bajnokságban a Vác csapata kikapott a Ferencvárostól. A gödi női kézisek idegenben nyertek, a megyei labdarúgó bajnokságban 8 gólt lőtt a Verőce.

Az élvonalbeli női kézilabda bajnokságban az Ipress Center Vác csapata a Ferencváros ellen lépett pályára. Csapatunk rosszul kezdte a mérkőzést, mert még mi 8 perc alatt 1 gólt értünk el, addig a vendégek 6-szor is betaláltak Arenhart kapujába. Az 5 gólos különbség jó 10 percre állandósult, majd a félidő hajrájában már 9-el is vezetett a zöld-fehér csapat, s végül 16-9-es állásnál mehettek pihenőre a játékosok. A második félidő elején gyorsan 10 gólosra hízott a különbség, s ez végig meg is maradt a lefújásig, mert a hazai együttes nagyon sok hibával játszott, a vendégek pedig éltek lehetőségeikkel és biztosan nyertek a teltházas mérkőzésen. A váci csapatból Temes 4 és Soós 3 góllal volt a legeredményesebb játékos.

A másodosztályú női kézilabda bajnokságban: Pénzügyőr SE – Göd SE 21-26. A gödi csapatból Szenes Bettina 10, Petró Bettina és Hansági Beatrix 4-4 góllal volt csapata legeredményesebb játékosa.

A Pest megyei másodosztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában: Göd – Vác-Deákvár 3-1, Pomáz – Városi SE Dunakeszi 3-3, Verőce – Mogyoród 8-3, Veresegyház – Csömör 1-1, Vácduka – Kismaros 0-4 és Isaszeg – Leányfalu 8-1, A megyei harmadosztályban: Zebegény –Szob 1-5, Rád – Letkés 3-0, Szokolya – KDSE Váci Reménység 1-2, Kóspallag – Nagymaros 1-5, Márianosztra – Városi SE Dunakeszi III. 6-1 és Penc – CSRK SE Reménység 5-4.

Egy hétvégi férfi bajnoki kézilabda mérkőzést szeretnék a figyelmükbe ajánlani. Vasárnap 18 órakor rendezik meg a váci sportcsarnokban a Váci KSE – Mezőkövesd összecsapást. Ha tehetik, menjenek ki a sportcsarnokba és biztassák a váci csapatot.