News Item: : Sport
Posted by NAT
csütörtök 09 február 2017 - 11:33:16

Második helyen végzett a Váci KSE a Liga Kupában, hat gólt lőttek a váci futsalosok bajnoki mérkőzésen. Nézzük a részleteket:

Kialakult a férfi kézilabda Liga Kupa alapszakaszának végeredménye. Az „A” csoportban a Balmazújváros végzett az első helyen és a 2. az Eger együttese lett. A „B” csoportban az Orosháza az első, míg a Váci KSE a 2. helyen zárta a csoportkört. Az elődöntőben a mieink ellenfele a Balmazújváros lesz. A csapatok kuparendszerű párharcban döntik el a fináléba jutást, a vesztesek pedig a 3. helyért játszanak. A helyosztók szintén oda-visszavágós rendszerben történnek. Az első három helyezett pénzdíjazásban is részesül. A mérkőzések időpontja még nem ismert.

Az NB II-es futsal bajnokság 17. fordulójában: Vác Futsal SE – UFC Gyömrő 6-0. Az első félidőben csak egy gól született, melyet Weisz Tamás szerzett. A szünetet követően Weisz még kétszer volt eredményes, rajta kívül Vén Gábor, Hegyvári Dávid és Siskó Manó 1-1 alkalommal volt eredményes. Még egy eredmény a fordulóból: Dunakeszi Kinizsi – Kecskemét 8-2. A 18. fordulóban: UTE – Dunakeszi Kinizsi 8-11. A 19. fordulóban: Kastélydombi SE – Dunakeszi Kinizsi 7-10.