hétfő 27 február 2017 - 08:38:33

A gödi kézilabda csapat vereséget szenvedett Balmazújvárosban, nyertek a váci futsalosok az újpestiek ellen, a Szalai emlékversenyen úsztak a váciak.

A másodosztályú női kézilabda bajnokságban: Balmazújváros – Göd 30-26. Jól kezdték a gödiek a mérkőzést, mert a szünetig 3 gólos előnyt szereztek. A fordulás után fordítottak a hazaiak és biztosan nyerték meg a találkozót. A Göd csapatából Bató Lili 10 gólt dobva volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es futsal bajnokság 21. fordulójában: Vác – UTE 8-7. A váci Weisz Tamás az 5. percben kezdte meg a gólok gyártását. Az első félidőben még Hirt Gergely 3, Bartal Balázs, és Sipeki István 1-1 gólt szerzett. Mivel a vendégek csak 3 találatig jutottak az első 20 percben, így 6-3-as váci előnnyel záródott a félidő. A szünet után nagy csata alakult ki, a hazaiaktól csak Krasnyánszki Martin és Weisz Tamás volt eredményes. Az újpestiek az utolsó percre egy gólra felzárkóztak, de egyenlíteniük már nem sikerült, így maradt az egy gólos váci győzelem. Még egy eredmény a fordulóból: Rákospalota – Dunakeszi Kinizsi 0-9.

A Váci Vízmű SE úszói részt vettek Százhalombattán a Szalai János Emlékversenyen. A versenyzők közül nyert Urbán Luca 3, Tilinger Hunor 2, és Dapsy Hanna 1 vesrenyszámban. Második helyen végzett Boros Apor 2, Aradi Bendegúz, Varsányi Szófi, Dapsy Hanna, Urbán Luca, és Varsányi Réka 1-1 számban. Bronzérmet nyert Dapsy Hanna 3, Aradi Bendegúz 2, Varsányi Réka, Urbán Luca és Gyombolai Luca 1-1 számban. 100 méter férfi hátúszásban 3. helyezést ért el Kovacsics Márk. Az összesített pontversenyben a váci egyesület a 8. helyen végzett 33 csapat között.