News Item: : SPORT
(Category: Hírek)
Posted by esaniko
csütörtök 02 március 2017 - 08:42:59

Futsal bajnokin a Dunakeszi Kinizsi csapata nyert a váciak ellen, téli dobó bajnokságon szép eredményeket értek el a Reménység sportolói.

NB II-es futsal bajnoki mérkőzésen: Dunakeszi Kinizsi – Vác 6-3. Az első félidő elején Bita László és Temesi góljaival gyorsan 2 gólos előnyt szereztek a hazaiak. A váciak a 7. percben Siskó Manó góljával szépítettek, majd a váci játékos a 16. percben is betalált a dunakesziek kapujába. A hazaiaktól Simon Péter is eredményes volt, így kialakítva a félidei állást. A szünet után sokáig nem esett gól, majd Bita Mátyás, Simon Péter és Horváth Olivér is betalált a váciak kapujába. A vendégek a második félidő egyetlen találatát a 39. percben szerezték, amikor is Vén Gábor volt eredményes. A váciak 22 fordulót követően az 5. helyen állnak a bajnokságban.

Szombathelyen rendezték meg a téli dobó bajnokságot a felnőtt, serdülő és újonc korosztály számára, amelyen részt vettek a Váci Reménység atlétái is. Az első számban bajnoki címnek örülhettünk, Lukács Gergő egyéni csúccsal Országos bajnoki címet szerzett serdülő fiú gerelyhajításban. A folytatásban is remek eredmények születtek. Jancsik Martin két ezüsérmet is szerzett az újoncok között, előbb gerelyhajításban, majd súlylökésben. A dobogó harmadik fokára álhatott az újonc lányok gerelyhajító számában Erdővölgyi Virág, míg Bóbis Dorina a felnőtt nők gerelyhajító számában szerzett bronzérmet. A felnőtt férfi gerelyhajítók között is született egy harmadik hely, Adame Máté nyert érmet.