kedd 07 március 2017 - 08:38:36

Öt góllal nyert az IPRESS Center Vác női kézilabda csapata az Érd ellen, a Reménység atlétái a fővárosban versenyeztek.

Az elsőosztályú női kézilabda bajnokság 15. fordulójában rangadóra került sor a váci sportcsarnokban, mert a 6. helyezett Ipress Center Vác ellenfele a 3. helyen álló Érd csapata volt. Két hetesgóllal nyitottak a csapatok, majd a váciak gyorsan 2 gólos előnyt szereztek. Remek volt a hazaiak védekezése, elől pedig jöttek a szebbnél-szebb találatok, így a félidő közepére 10-5-re vezettek a váciak. Az érdi időkérés ellenére tovább nőtt a hátrányuk, a váciak már 15-8-ra is vezettek a félidő harájában. Az utolsó percekben zsinórban lőtt 3 góljukkal felzárkóztak az érdiek, akik így is jelentős hátránnyal mehettek a szünetre. A fordulást követően is biztosan tartotta 3-4 gólos előnyét a Vác. A vendégek kétszer is felzárkóztak 2 gólra, de a hazaiak mindig újjítani tudtak és visszaverték a próbálkozásokat és nyerték meg a találkozót: Ipress Center Vác – Érd 29-24. A váci csapatból Nascimentó 9,. Temes és Radosavlevics 5-5 góllal volt a legeredményesebb játékos.

A Junior és Ifjúsági Fedett Pályás Atlétikai Országos Bajnokságot Budapesten a BOK, azaz a volt Syma csarnokban rendezték meg, ahol ott voltak a Váci Reménység sportolói is. A legjobb eredmény Fekete Fédra nevéhez fűzódik, aki ORSZÁGOS BAJNOK lett junior magasugrásban. Szintén a juniorok között indult Less Dávid, aki 8.-ként ért célba a 60 méteres síkfutók között. Az ifjúságiak között Fekete Fanni távolugrásban a 8. helyen végzett.

Másodosztályú labdarúgó bajnoki mérkőzésen: Szeged – Vác 1-0. Részletesebben a szerda esti sporthíreinkben számolunk be a találkozóról.