hétfő 13 március 2017 - 08:50:29

Kilenc góllal nyertek a gödi női kézisek, a felújított pályáján győzött a sződligeti labdarúgó csapat.

A másodosztályú női kézilabda bajnokságban: Göd – Szeged 34-25. A hazai együttes már az első félidőben jelentős előnyre tett szerte. A második játékrészben is megmaradt a 9 gólos különbség a csapatok között, így biztosan gyűjtötte be a gödi hölgykoszorú az értékes bajnoki pontokat. A csapatukból Paróczi Sára 9 és Németh Lilla 5 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Gólnélküli első félidő után egy találattal legyőzte jó erőkből álló ellenfelét a felújított sződligeti pályán a megyei harmadosztályú labdarúgó csapat: Sződliget – Püspökszilágy 2-1. Mint ismeretes, négymillió forintos költséggel új gyepszőnyeg és 28 fejes, programozható öntözőrendszer készült a korábban hepehupás, gazos pályán. A munkálatok miatt az ősszel minden bajnokiját idegenben vívta meg a sződligeti gárda, amely így is közel 50 százalékos teljesítménnyel a középmezőnyben zárta az első bajnoki felvonást. A szombaton elrajtolt tavaszi pontvadászat során viszont minden hazai meccsét a felújított gyepen játszhatják a fiúk.

A hétvégére szeretnék egy bajnoki férfi kézilabda mérkőzést a figyelmükbe ajánlani! Szombaton 18 órakor kerül sor a Váci KSE – Gyöngyös első osztályú bajnoki összecsapásra a váci sportcsarnokban. Ha tehetik, menjenek ki és szurkoljanak a fiúknak!