News Item: : SPORT
(Category: Hírek)
Posted by esaniko
kedd 25 április 2017 - 09:04:07

A női élvonalbeli kézilabda bajnokságban a Ferencvárostól kikapott a Vác csapata, a másodosztályú futsal bajnokságban 1-1 vereség és győzelem a mérlege a váci csapatnak.

Az élvonalbeli női kézilabda bajnokságban: Ferencváros – IPRESS Center Vác 39-23. A mérkőzés elején a gyors váci vezetést hamar kiegyenlítették a zöld-fehérek és gyorsan elhúztak csapatunktól. Már a 23. percben 10 gól volt a hazaiak előnye és ez meg is maradt a félidő végéig. A szünetet követően előbb nőt a különbség, majd elkezdte lefaragni hátrányát a váci együttes. A 45. percben már „csak” 26-19-re, azaz 7 góllal vezettek a vendéglátók. A következő 8 percben gyorsan visszaállt a 10 gólos különbség, majd az utolsó 7 percben a váciak már nem szereztek gólt, a Ferencváros viszont 7-et és ennek következtében súlyos, 16 gólos vereséget szenvedett csapatunk. A lányok közül Jovetics 6 góllal volt a legeredményesebb játékosunk.

A férfi NB II-es futsal bajnokság Közép-Keleti csoport felsőházi rájátszásának 5. fordulójában Vác – Gyömrő 9-4. A váci gólok közül Hirt Gergely 4, Sipeki István 2, Siskó Manó, Maczkó Bence Milán és Wágner Bálint 1-1 találatot szerzett. Nagy meglepetésre ebben a fordulóban a Dunakeszi Kinizsi csapata hazai pályán 8-2-re kikapott az Újpest 220 Volt csapatától. A 6. fordulóban: Kecskemét – Vác 3-2, a két gólunkat Vén Gábor és Hirt Gergely szerezte. A Dunakeszi Kinizsi csapata 8-1-re verte a Gyömrő gárdáját.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában: Sopron-Vác 0-0. A mérkőzésről részletesebben a szerda esti sportműsorunkban hallhatnak.