hétfő 16 október 2017 - 09:41:20

A váci futsalosok hazai pályán kaptak ki, potyogtak a gólok a megyei labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában, hazai pályán szerepel a Váci KSE férfi kézilabda csapata.

Az NB II-es futsal bajnokság 6. fordulójában: Vác – Kazincbarcika 4-7. A találkozó 8. percében a vendégektől Balogh Dénes öngóljával szerezte meg a vezetést a Vác. A folytatásban felváltva estek a gólok, a hazaiaktól Maczkó Bence Milán és Halász Bence volt eredményes. Az ellenfél 3-3-as döntetlennél a félidő utolsó percében megszerezte a vezetést. A szünetet követően Bohony Bálint kiegyenlített a váciaknak, majd az utolsó negyedórában a barcikai játékosok háromszor is eredményesek voltak, így magabiztosan nyerték meg a mérkőzést.

A Pest megyei labdarúgó bajnokság 8. fordulójában: Vác Deákvár SE – Piliscsaba 2-1, Dunakeszi – Erdőkertes 7-1, Pilisszentiván – Kisnémedi 0-5, Göd – Pomáz 2-1, Mogyoród – Veresegyház 0-1, Csömör – Kismaros 3-2 és Gödöllői Egyetem – Verőce 1-6. A harmadosztályú bajnokságban: KDSE Váci Reménység – Püspökhatvan 0-2, Sződliget – Csővár 3-3, Zebegény – Szokolya 0-6, Penc – Vácduka 0-3, Szob – Rád 3-7, Márianosztra – Nagymaros 4-4, Püspökszilágy – Váchartyán 1-1, Fót – Őrbottyán 3-0, Csomád – Vácrátót 2-2, és Sződ – Kartal 1-2.

A hétvégén, szombaton 18 órai kezdettel hazai pályán szerepel a Váci KSE élvonalbeli férfi kézilabda csapat. Az ellenfél a Komló együttese lesz. Vendégeink a 7., míg a váciak a 13. helyen állnak a bajnokságban. Ha tehetik menjenek ki a sportcsarnokba és szurkoljanak a fiúknak, akik szeretnék első győzelmüket megszerezni.