hétfő 13 november 2017 - 09:52:03

A váci női kézisek továbbjutottak a Magyar Kupában, a másodosztályú futsalosok kétszer is vereséget szenvedtek, sok gól esett a megyei labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában, a Boronkay tanulói 5 dobogós helyet szereztek az atlétikai diákolimpia döntőjében

A kézilabda Magyar Kupa 3. fordulójában a nőknél: Göd – Békéscsaba 24-34 és Kispest – GVM Europe Vác 31-43. A váciak ezzel a győzelmükkel bejutottak a legjobb 10 csapat közé.

Az NB II-es Váci Futsal csapat az elmúlt időszakban kétszer is pályára lépett, de mindkétszer vereséget szenvedett. A 8. fordulóban Berettyóújfalu ellen idegenben 9-0-ra kikaptak a váciak. A következő mérkőzésen, hazai pályán sem ment jobban a játék, hiszen a Kincsem Lovaspark csapatától 1-1-es első félidőt követően 1-5-re vereséget szenvedtek. A váci csapat egyetlen gólját Siskó Manó szerezte.

A Pest megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban: VS Dunakeszi – Kismaros 4-2, Göd – Csömör 1-0, Erdőkertes – Veresegyház 4-0, Piliscsaba – Kisnémedi 1-3, Mogyoród – Verőce 7-1, és Vác-Deákvár – Pomáz 5-1. A megyei harmadosztályban: Sződliget – Püspökhatvan 2-2, Zebegény – KDSE Váci Reménység 2-1, Penc – Kóspallag 1-3, Rád – Szokolya 6-2, Nagymaros – Vácduka 3-3, Márianosztra – Csővár 1-1, Püspökszilágy – Vácrátót 0-2, Fót – Csomád 1-4, Váchartyán – Galgahévíz 2-2, Sződ – Iklad 7-2 és Mogyoród – Őrbottyán 2-0.

A Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és Gimnázium tanulói részt vettek az atlétikai csapatbajnokság országos diákolimpia döntőjén. Első helyezett lett a távolugró fiú csapat, gerelyhajításban a fiú és a lány csapat. Második helyezést ért el a súlylökő lány és a magasugró lány csapat.