kedd 05 december 2017 - 10:30:47

Csurgótól vereséget szenvedett élvonalbeli férfi kézilabda csapatunk, a másodosztályú labdarúgó bajnokságban Soroksáron egy góllal kapott ki a Vác.

Az élvonalbeli férfi kézilabda bajnokságban: Váci KSE – Csurgó 26-31. A találkozó 3. percében kezdődött meg a gólgyártás. A hazaiak szorosan, fegyelmezetten és keményen védekeztek és a kezdeti egy gólos hátrányt követően 3 góllal elhúztak. Paul kapus remek védéseinek is köszönhetően 11-7-re vezetett csapatunk, majd a félidő hajrájára összekapták magukat a csurgóiak, előbb kiegyenlítettek, majd átvették a vezetést és a szünetig 3 gólos előnyt szereztek. A második félidőben lett volna esélye csapatunknak, hogy utolérje a vendég együttest, de támadásainkban sok hiba volt, védekezésben pedig nem haraptak úgy, mint az első percekben. Biztosan tartotta 2-4 gólos előnyét a Csurgó, mely végül 5 találattal győzte le a váci együttest. Csapatunkból Grbavac, Koller és Davidovics egyarán 4 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság 20. fordulójában: Soroksár – Vác 2-1. Az egész délelőtt szakadó hó miatt sokáig kérdéses volt a találkozó megrendezése, ám miután lekotorták a vonalakat, Veizer Roland játékvezető úgy ítélte meg, hogy kivezényli a csapatokat a pályára. A 36. percben a hazaiak szerezték meg a vezetést, amikor is egy jobb oldali beadás után Huszák lefejelte a labdát a balösszekötő helyén érkező Albert Ádám elé, aki 8 méterről, Hegedűs szorításában a kapu közepébe lőtt. A 56. percben egyenlített a Vác, amikor egy szabadrúgást Nagy ívelte a tizenegyes pontra, röviden mentett a Soroksár, Major pedig 18 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. A 70. percben született meg a győztes hazai gól. Huszák beadását az alig egy percre pályára lépett Lakatos István helyezte a jobb alsóba. A 88. percben Gulyás bal oldali beadását középről ugyan kicsúsztatták a soroksári védők, de érkezett a hosszún Hegedús, ám 10 méterről, nagy helyzetből a kapu mellé lőtt.