kedd 09 január 2018 - 07:12:00

Győrben 14 góllal kapott ki a Vác női kézilabda csapata, Dunakeszi versenyztek a Reménység atlétái.

Az élvonalbeli női kézilabda bajnokságban: Győri Audi ETO KC – GVM EUROPE Vác 39-25. Váci góllal, majd Görbicz kihagyott hetesével kezdődött a találkozó. Ezt követően a hazaiak beindultak a gólgyártásban és fokozatosan növelték előnyüket. A 16. percben még csak 7-4-re vezettek a győriek, majd a szünetig további gólokat lőve 9 gólos vezetéssel mehettek pihenőre a játékosok. A második félidő elején gyorsan tíz gólosra nőtt a különbség, majd felváltva estek a találatok. Védekezés szinte egyik csapatnál sem volt, így sok gólt láthattak az Audi Arénába kilátogató nézők. Az utolsó negyedórában tovább nőtt a különbség, és végül 14 góllal nyertek a hazaiak. A váci csapatból De Souza 9 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Évadnyitó atlétikai gyermekversenyt rendeztek Dunakeszin. A Váci Reménység Egyesület versenyzői közül Fedor Joel 2. lett távolugrásban, az 5. helyen végzett 60 méteres síkfutásban. Távolugrásban a 9. helyet szerezte meg Komlódi Bíborka; 10. lett Téglás Tibor távolugrásban, és a 12. helyen végzett Farkas Balázs távolugrásban.