hétfő 12 március 2018 - 09:29:55

Jovetics még egy évet Vácon játszik, egy-egy győzelem és vereség a Reménység asztaliteniszezőinek mérlege, Vác-Fehérvár mérkőzést rendeznek szombaton. Nézzük a részleteket.

A GVM Europe-Vác élvonalbeli női kézilabda csapat vezetése a Bajnokok Ligája győztes horvát jobbszélsővel, Dijana Joveticcsel újabb egy éves szerződést kötött! Dijana 2014-2015- ös szezon félidejében szülés után érkezett Vácra, eddig 82 NB I-es és Magyar Kupa mérkőzésen lépett pályára együttesünkben, amelyeken 359 gólt szerzett! A GVM Europe-Vác a következő szezonban is négy külföldi játékossal fog rendelkezni, megfelelve ezzel az MKSZ irányelveinek. Dijana Jovetic mellett, a napokban hosszabbító Barbara Arenhart és Karoline De Souza, valamint a még érvényes szerződéssel rendelkező Sanja Radosavljevic erősíti a 2018-2019- es évadban csapatunkat! További hír a csapattól, hogy a nyáron Norvégiába távozó Lakatos Rita mellett Kovács Patrícia is távozik a bajnokság végén, ő a német Metzingen játékosa lesz.

Az NB II-es asztalitenisz csapatbajnokságban: Sanitas Budó SE – Váci Reménység Egyesület 7-11. A Reménység csapatából nyert párosban a Sági Bence, Néman Dávid páros. Egyéniben: Néman Dávid 4, Lovas Dániel 3, Budavári Attila 2, és Sági Bence 1 mérkőzést nyert meg. Váci Reménység Egyesület – Ceglédi VSE III. 5-13. A váci csapatból Lovas Péter 2, Néman Dávid 2 és Lovas Dániel 1 mérkőzést nyert meg. A Reménység csapata 13 fordulót követően az 5. helyen áll a bajnokságban.

Szombaton az első osztályú női kézilabda bajnokság 16. fordulójában 18 órától rendezik meg a váci sportcsarnokban a GVM Europe-Vác – Alba Fehérvár KC összecsapást. Ha tehetik, menjenek ki és szurkoljanak csapatunknak!