csütörtök 14 június 2018 - 07:09:05

Edzőváltás történt a Vác FC labdarúgó csapatánál, Győrben rendezték meg az atlétikai diákolimpia döntőit

A Váci labdarúgó klub vezetése két és fél év közös munka után nem hosszabbítja meg Nagy Tibor vezetőedző június 30-án lejáró szerződését. John P. Marshall tulajdonos köszönetet mondott Nagy Tibornak az elmúlt kettő és fél év munkájáért és az elért sikerekért és reméli, hogy Tibi továbbra is a váci labdarúgásban marad. Helyét július elsejétől a legutóbb az őszi szezonban Zalaegerszegen dolgozó Zoran Spisljak veszi át. Az új edző korábban Debrecenben, Újpesten és Békéscsabán is tevékenykedett. A mögöttünk hagyott szezon kezdetén Zalaegerszegen állt munkában, azonban november végén közös megegyezéssel szerződést bontott a kék-fehér alakulattal. Csapatunknál segítője Purguly Árpád lesz, aki korábban már Békéscsabán is együtt dolgozott Zoran Spisljakkal. Árpád az előző szezonban az FK Csíkszereda U 19-es csapatának volt a vezetőedzője.

Győrben rendezték meg az atlétikai diákolimpia V. és VI. korcsoportos döntőit. A Váci Reménység Egyesület versenyzői közül gerelyhajításban Jancsik Tamás a Boronkay diákja 68 méter 35 centiméteres dobással Diákolimpiai Országos Bajnok lett! Lukács Gergely a Madách Imre Gimnázium tanulója 5. helyezést ért el. Tolnai Levente a Boronkay György Gimnázium diákja a 7. helyen végzett. Kareczki Réka 40 méter 61 centiméteres dobással a 4. helyen fejezte be a versenyt!

Először vett részt váci iskola a Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia Országos Döntőjén. A június 8.-án Kazincbarcikán rendezett versenyen a Piarista Gimnázium leány csapata Kriaszter Adél Herbály Bettina Módli Boróka Szalontai Kata csoportos szalag gyakorlatával a negyedik helyen végzett. Gratulálunk a lányoknak és a Puente SE vezető edzőjének Stöckler Bernadettnek