kedd 07 augusztus 2018 - 08:38:36

Döntetlent ért el idegenben a Vác labdarúgó csapata, 5 éremmel zárta az úszó országos bajnokságot Kovacsics Márk

Az NB II-es labdarúgó bajnokság 2. fordulójában a Vác FC csapata Dorogon vendégeskedett. A hazaiak kezdték jobban a találkozót, akik több veszélyes akciót vezettek kapunkra. Az első negyedóra elteltével már a váciak előtt is akadt gólszerzési lehetőség. A találkozó félidejének közepén hatalmas vihar érte el a dorogi pályát. A 28. percben a hazaiak egy bal oldalról elvégzett szögletet követően a lapos beadást, Nagy Zsombor pörgette a váci kapuba. A szünet után nagy lendülettel kezdte csapatunk a játékot. A több veszélyes támadásunk a 71. percben érett góllá, amikor is Zsolnai kapott egy jó labdát, amit nagy biztonsággal lőtt a dorogi kapuba. A mérkőzés végéig már nem esett több gól, így Dorog – Vác 1-1.

Győr adott otthont az úszók Országos Serdülő Bajnokságának. A Váci Vízmű Sportegyesülettől Kovacsics Márk vett részt a megmérettetésen. Márk remekül szerepelt a korosztályos versenyen, mert 4 nap alatt 2 országos bajnoki címet, 2 második és egy 3. helyezést ért el. 1500 méter gyorson és 800 méter gyorson saját legjobb eredményét jócskán megdöntve nyert és lett bajnok! Ezüstérmet 200 és 400 méter gyorson, bronzérmet 100 méter gyorsúszásban szerzett.