kedd 12 február 2019 - 08:46:35

Döntetlent játszott a Vác labdarúgó csapata a Gyirmóttal, a Váci KSE 4 gólos előnnyel utazik Csurgóra, Pécsen nyertek a vízilabdások

Az NB II-es labdarúgó bajnokságban vasárnap az éllovas Gyirmót vendégeskedett Vácott. A találkozó 3. percében Zsolnai jobbról szálló labdájára Hegedűs Csaba érkezett a bal ötös sarkánál, de kapu mellé fejelt. A 35. percben Sóron jobb oldalról belőtt labdájára Csillag Dárius érkezett a túloldalon és az ötösről a hálóba lőtte a váciak vezető találatát. A 85. percben kiegyenlített a Gyírmót. Szarka sarkalta a labdát a kitörő Sandal elé, aki egy igazítás után ballal, balról a bal alsó sarokba lőtt, a labda a kapufa tövéről pattant a hálóba. A mérkőzés végeredménye: Vác – Gyirmót 1-1.

A Váci KSE másodosztályú kézilabda csapata vereségekkel kezdte az idei Liga Kupa csoportmérkőzéseit. A folytatásban jöttek a győzelmek és végül a 2. helyen zárták a csoportkört. A 4 közé jutásért a Csurgót az első mérkőzésen 4 góllal győzték le hazai pályán. A visszavágó előtt Skaliczki László vezetőedzőt kérdeztük az esélyekről.