csütörtök 06 június 2019 - 08:59:06

A Pest megyei kézilabda bajnokságban a 2. helyen végzett a Váci KSE második csapata, Székesfehérváron szerepeltek diákolimpián a váci gerelyesek

Június első napján rendezték a Pest megyei férfi kézilabda bajnokság döntőjét Csömörön. A Váci KSE II. csapata az Üllő együttesével találkozott. Míg a váciak a fiatalságra építette a taktikáját, addig az ellenfél inkább a rutinra támaszkodott, és a statikus játékot erőltette. Bár az első félidőben tíz perc után többnyire a KSE irányított, futniuk igazából ekkor sem sikerült, így elmondható, hogy inkább az üllőiek halogató játéka érvényesült. A szünet előtt ugyan sikerült háromgólos előnyre szert tenni, de végül ebből csak egyet megtartva mehette pihenőre a váciak. A második félidő sem kezdődött jól számukra, mivel a hibákat az ellenfél kihasználva átvette a vezetést, így érvényesülhetett az üllőiek taktikája. Sajnos ezzel nem igazán tudtak mit kezdeni a KSE játékosai, és ha végül csak minimális különbséggel is, de vereséget szenvedtek. Váci KSE II – Üllő 23-24

Kiválóan szerepeltek gerelyeseink az atlétikai diákolimpián Székesfehérváron! Jancsik Tamás Bajnoki címet szerzett! Lukács Gergő 5., Kiss Gergő 7. és Tolnai Levente a 8. helyen végzett! A sportolók a váci Boronkay Győrgy és a Madách Imre középiskolák hírnevét öregbítették!