hétfő 20 január 2020 - 09:48:01

Vereséggel kezdte a Liga Kupa csoportmeccseit a Váci KSE csapata, elkészítették az NB II-es labdarúgó bajnokság pontos menetrendjét.

A férfi kézilabda Liga Kupa C-csoportjában a Váci KSE csapata megkezdte a szereplést. Az első mérkőzésre a másodosztályú bajnokság 5. helyén álló Budai Farkasok otthonában került sor. Az igencsak megfiatalított, az élvonalban szereplő váci csapat az első félidőben már 5 gólos hátrányban volt. A szünetet követően a második 30 percben sem sikerült megfordítani az eredményt, s a mérkőzés végére is megmaradt az 5 találat: Budai Farkasok – Váci KSE 30-25. A váciak közül Nagy Norbert 6, és Holpert József 4 góllal volt a legeredményesebb játékos.

A jelenlegi tervek szerint a Vác FC NB II-es labdarúgócsapata a 2019/2020-as pontvadászat hátralévő hazai meccseit Balassagyarmaton rendezi meg. Elkészült az órára lebontott pontos menetrend. A másodosztályú labdarúgó bajnokság 2020. február 20-án folytatódik. A találkozókra – március idusa és két hétközi forduló kivételével – vasárnaponként kerül majd sor. A 19 csapatos mezőny két tavaszi fordulót már decemberben teljesített, így minden együttesre még 16 összecsapás vár. A mieink elsőként február első vasárnapján 14 órától Balassagyarmaton a budaörsieket fogadják. Ezt követően még 8 hazai és 7 idegenbeli mérkőzésen próbálhatják meg az egyelőre sereghajtó helyen álló váciak ledolgozni tetemes hátrányukat a tabellán.