csütörtök 24 szeptember 2020 - 11:42:46

Szoros csatában nyert az országos asztalitenisz csapatbajnokság harmadik vonalában szereplő váci együttes...

Az új bajnokság első két fordulójában elszenvedett vereség után hazai asztalok mellett, szoros csatában nyert az országos asztalitenisz csapatbajnokság harmadik vonalában szereplő váci együttes: Váci Reménység – Miskolci EAFC 10:8.Az NB II Észak-Kelet csoportjában a beosztás szerint 12 csapatnak kellene szerepelnie, ám a mezőny csonka, mert csupán 10 gárda alkotja. A szombati fordulóban a váciak azt a miskolci egyetemista együttest fogadták, mely a sorsolás szeszélye folytán az első két fordulóban szabadnapos volt, mert a hiányzó csapatokkal kellett volna játszania. A váci mérkőzés azonban már lebonyolításra került. A két páros két sima meccset hozott. A váciak közül a Klucsár Péter, Lovas Dániel duó játszmavesztés nélkül nyert, míg a Némann Dávid, Sági Bence páros ugyanígy vesztett. Az egyéni küzdelmek során Sági Bence 50%-os mutatóval zárt. Lovas Dániel és Némann Dávid három-három győzelme mellett csupán egy-egy meccsét veszítette el, míg Klucsár Péter egy sikerrel járult hozzá az izgalmas találkozón aratott szép csapatsikerhez. A Váci Reménység a tervek szerint a következő forduló során október 3-án Gödöllőre látogat.