kedd 29 szeptember 2020 - 08:42:02

A női kézilabda bajnokság szombati fordulójának eredménye: Váci NKSE – Érd 33-20.
Közel hetven fővel állt rajthoz a Vác csapata Fadd-Domborin, a Magyar Sárkányhajó Szövetség tizennyolcadik alkalommal megrendezett Magyar Bajnokságán.

A női kézilabda bajnokság szombati fordulójának eredménye: Váci NKSE – Érd 33-20. A korábbi két meccshez képest most a lelátót már szépen megtöltő szurkolók hosszú vendégakciókat és gyenge hazai védőmunkát láthattak
A legnagyobb gólkülönbség a 49. percben, 30-14-nél volt. Most a válogatott összetartás miatt szünet következik a pontvadászatban. A váci csapatból négy játékos vehet részt a nemzeti csapat edzésein: HelembaiFanny, Kácsor Gréta, Lakatos Rita és Szabó Laura. A sorsolás szerint a következő NB I-es fordulóban Szombathelyre utazik a váci gárda. A mérkőzésre október 11-én vasárnap délután háromtól kerül sor.

Közel hetven fővel állt rajthoz a Vác csapata Fadd-Domborin, a Magyar Sárkányhajó Szövetség tizennyolcadik alkalommal megrendezett Magyar Bajnokságán. Erős mezőnyben az U18-as korosztálytól, az ötven felettiig minden kategóriban képviselték a várost az elszánt sportolók. A járványhelyzet miatt egy hétvégén rendezték meg a standard húszas és a tízes hajók küzdelmeit, így három napig szinte folyamatos versenyzéssel telt az idő.
A váci hajósok hét aranyat hoztak el a Tolna megyei üdülőfaluból, a küzdelem végén mint a legeredményesebb egyesületként térhettek haza, külön öröm, hogy ismét van Vácon U18-as fiatal csapat” – nyilatkozta A Váci Naplónak Szabó Miklós, Dunai Sárkányok vezetője.