hétfő 23 július 2007 - 16:50:53

-labdarúgás
-kajak-kenu
-úszás

Újabb két előkészületi mérkőzést játszott a Vác-Újbuda-Lágymányos TC labdarúgó csapata. Verebes József edző irányított gárda előbb az NB III-as Veresegyház labdarúgóit látták vendégül a Reménység pályáján. Vác – Veresegyház 1-1-es félidőt követően 3-1. Gólszerzők: Szabó Viktor, Rusvay, Langó, illetve Virkler.
A következő ellenfél az NB II-ben leendő csoporttársunk a Jászberény gárdája volt, mely csapat kispadján Sándor István foglalt helyet. Vác - Jászberény 1-1-es első félidőt követően 2-2. A váci gólokat Szabó Viktor és Kövesdi lőtte.

Trencin adott otthont a kajak-kenusok maraton Európa-bajnokságának, amelyen részt vett a Váci Hajó Sportegyesület versenyzője Havas Eszter is. Kajak egyesek női ifi mezőnyében a 21 kilométeres távon Eszter második helyezést ért el. Az U23-as síkvízi válogatón Németh Szabolcs kenu kettes ötszáz méteren második, a kenu négyeses ezer méteres távján pedig első helyezést ért el. A kajak-kenusok vidék bajnokságán a Váci Hajó SE sportolói közül első helyen végzett Noé Bálint kajak egyes ezer méteren és kajak egyes négyezer méteren, Noé Milán kajak egyes ezer méteren és kajak egyes ötszáz méteren, valamint Holicza Róbert kajak egyes négyezer méteren. A harmadik helyen ért célba Balogh Marcell kajak egyes ezer méteren, Szemán Viktor kenu egyes ezer és ötszáz méteren, Jámbor Márton kenu egyes ezer és ötszáz méteren, Holicza Róbert kajak egyes ötszáz méteren, Orlik Ádám kajak egyes négyezer méteren, valamint Boros Cintia kajak egyes négyezer méteren.

A Váci Vízmű Sportegyesület úszói Békéscsabán a 2007. évi Cápa Seregszemlén versenyeztek. Belák Brigitta edző véleménye szerint a csapat tagjai egyöntetűen kiválóan úsztak, akik több egyéni csúcsot is megdöntöttek. Boldizsár Valter nyert 100 és 200 méter fiú hátúszásban, 3. lett 400 és 800 méter fiú gyorsúszásban, valamint 4. lett 100 méter fiú pillangóúszásban. Noé Zsombor 4. lett 100 méter fiú mellúszásban és 400 méter fiú vegyesúszásban, az 5. helyen végzett 200 méter fiú mellúszásban és 7. lett 200 méter fiú vegyesúszásban. Összesítésben a résztvevő csapatok között a 11. helyen végzett a Váci Vízmű Sportegyesület.