hétfő 12 április 2021 - 09:06:51

Megkezdte az utolsó nyolcmeccses bajnoki sorozatát a váci női kézilabda együttes.
A hétközi fordulóban nehéz harc árán, de folytatták győzelmi sorozatukat:
Kisvárda – Váci NKSE 30-31.

A folyamatosan szoros küzdelemben mindvégig csak néhány találatnyi volt a különbség. A vac. hu beszámolója szerint: verítékes és a végletekig kiélezett küzdelemben szinte végig minimális váci vezetéssel telt a 60 perc. A váci csapat ezúttal is remekül harcolt és egységes volt. És, ha valamikor, akkor a kisvárdai meccs kapcsán lehet azt mondani: a lényeg a két pont!Váci gólszerzők: Lakatos Rita 6; Diószegi Nikolett és Sanja Radoszavljevics 5-5; Szabó Laura 5 (3); Hámori Konszuéla, Helembai Fanny és Kácsor Gréta 3-3; Aron Andrea 1.Most a válogatott világbajnoki selejtezői miatt bajnoki szünet következik. Legközelebb április 24-én szombaton este hattól a sereghajtó Békéscsaba látogat Vácra. Azonban ezen a héten lesz még egy szereplése az NKSE-nek: szombaton 18 órától a Fradi ellen játszanak kupameccset, melynek tétje a négyes döntőbe jutás.