News Item: : SPORT
(Category: Hírek)
Posted by esaniko
hétfő 10 május 2021 - 08:56:36

Még április első feléből halasztották el a vendégek kérésére, vírusfertőzés miatt azt a bajnoki labdarúgó találkozót, melyet szerdán este pótoltak. A BVSC zuglói pályáján lebonyolított mérkőzés végeredménye: Vác FC – Körösladány 1-2. A ladányiak április óta edzőt váltottak és az utóbbi 3 bajnokin veretlenek maradtak. 5-1-re nyertek például a Dabas-Gyón pályáján, vasárnap pedig döntetlent értek el a bajnoki címért küzdő Kecskemét otthonában. Aváciak mindeközben változó sikerrel vették a legutóbbi fordulókat. A folyamatos esőben és viharos szélben lejátszott összecsapás nem hozott színvonalas játékot. A játékosok nagy küzdelmet vívtak egymással és az időjárással-írja beszámolójában a vac.hu.A váci kezdés még bíztató volt, hiszen az első félidő 11. percében az egyedül kilépő Szalánszki Gergő vezetést szerzett csapatunknak, 1-0. A félidő folytatásában már nem született több gól, a mieink tartották minimális előnyüket. Élt a remény, hogy győztes meccs után eltávolodhatnak a mieink a kieső zónától.Ez aztán a szünet után semmivé foszlott. Még negyedóra sem telt a folytatásból egy váci kapusvédést követően a vendégek szerezték vissza a labdát és egy visszapassz után egyenlítettek, 1-1. A második félidőben egyébként is elkeserítő produkciót mutattak a váciak. Az elképzelés nélküli, akaratgyenge játék meg is bosszulta magát. A sorozatos cserék sem javítottak a csapat összképén, nem csoda, hogy a hajrában, a 83. percben a vendégek szerezték meg a győztes gólt, így állt be a végeredmény: 1-2.