- kézilabda
- kosárlabda
- rögbi extra liga
- asztalitenisz

Az első osztályú labdarúgó bajnokságban szombaton kiesési rangadót vívott a Vác és a REAC csapata. A két utolsó helyezett gárda 90 perce sok hibával tarkított, gyenge színvonalú volt. A találkozó egyetlen találata a 64. percben esett, amikor Somorjai 12 méterről hatalmas gólt lőtt a váci kapuba. Ezzel az újabb vereséggel a Vác a bajnoki tabella utolsó helyére esett.
A Magyar Kupában a tizenhat közé jutásért játszott a Dunakanyar Vác együttese:
Karcag –Vác 0-5, a váci gólokat: Szabó Viktor (2), Palásthy, Kulcsár és Gáspár szerezte. A nyolc közé jutásért a Vasas együttesével játszik a Vác, először november 8-án idegenben, majd 22-én hazai pályán.

A Magyar Kézilabda Szövetségben megtartották a hazai női kézilabda kupasorozat negyedik körének sorsolását. Itt a tavalyi bajnokság első négy helyezettje kivételével már az élvonalbeli együttesek is pályára lépnek. A Váci NKSE csapata az NB I/B-s bajnokság Keleti csoportjának újoncához, az Inárcsi KC együtteséhez utazik.

Az NB II-es kosárlabda bajnokság ’A’-csoportjában a Gödi SE Old Boys csapata 91-88-ra nyert a Budafok gárdája ellen. A ’C’ csoportban szereplő Gödi SE Junior csapata 64-61-re nyert a KOKEC Euroleasing ellen, 66-44-re kikapott a TFSE, 72-46-ra a Budaörsi DSE és 66-46-ra a Nagytétény csapatától.

A Rögbi extra ligában a váci Elefántok már három bajnoki mérkőzést is lejátszottak az őszi szezonban. A Fehérvári Vadkanokat 31-19-re, a Pozsony csapatát pedig 22-0-ra győzték le, az Esztergomi Vitézektől viszont 50-7-re kikaptak.

Az NB I-es asztalitenisz csapatbajnokságban: Fülöp Baráti Kör Fót – Postás Matáv SE 15-3, Dorog – Veresegyház 11-7.
Az NB II-es bajnokságban: Cegléd II. – Váci Reménység II. 16-2.
Az NB III-as bajnokságban: Szentendre – Aszód 14-4, Tápiógyörgye – Váci Reménység III. 16-2.