News Item: : Sporthírek
Posted by
csütörtök 13 szeptember 2007 - 16:11:52

- Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra csoportjában a negyedik fordulót rendezték meg az elmúlt hétvégén.

- Szeptember 8-9-én Győr adott otthont a maratoni kajak-kenu világbajnokságnak.

- A Váci Vízilabda SE serdülő és gyermek csapatai szeptember elején Budapesten az OKI utánpótlás kupán szerepeltek.

- Idén ünnepli a Vác városi labdarúgó stadion 40 éves születés napját.

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra csoportjában a negyedik fordulót rendezték meg az elmúlt hétvégén. A Veresegyház csapata Ózdon nyert 2-0-ra, a Dunakeszi Vasutas pedig Maglódon kapott ki 3-1-re. A Titán Sportegyesület 1994-es korosztályú csapata szeptember 8-án Gödön lejátszotta első bajnoki mérkőzését: Titán SE - Vecsés 2-0. A váciak gólszerzői: Kőnig Attila és Varga Olivér.

Szeptember 8-9-én Győr adott otthont a maratoni kajak-kenu világbajnokságnak. Az ifjúsági versenyzőknek 21,83 kilométer volt a táv, amit teljesíteni kellett. A fiúk kajak egyes versenyében a két gödi sportoló közül Kulifai Tamás 5., Hamar Péter pedig a 11. helyen végzett. Kajak kettesben a gödi Pélyi Dávid, Péter Kristóffal az első helyen végzett. A lányoknál kajak egyesben indult Havas Eszter a Váci Hajó Sportegyesület versenyzője, aki Hegyi Zomilliával nagy csatát vívott az elsőségért, s végül egy másodperc hátránnyal a második helyen ért célba.

A Váci Vízilabda SE serdülő és gyermek csapatai szeptember elején Budapesten az OKI utánpótlás kupán szerepeltek. A serdülők egészen a döntőig meneteltek, ahol a Tatabányától 10-7-re vereséget szenvedtek, így a második helyen végeztek. A gyermek korosztályú csapat a harmadik helyet szerezte meg. Az éremért vívott csatában a váciak 10-5-re verték a Tatabányát. A torna legjobb kapusának a váci Major Balázst választották.

Idén ünnepli a Vác városi labdarúgó stadion 40 éves születés napját. Ebből az alkalomból keresünk olyan személyeket, akik a stadion építkezéséről adatokkal, információkkal, történetekkel és fotókkal rendelkeznek, vagy éppen személyesen részt vettek az építkezésben. Jelentkezni, Kovacsics Józsefnél a 06-30-9776-917 –es mobil telefonszámon lehet.