-kézilabda
-labdarúgás
-szektorlabda

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Tizenkét gólos vereséget szenvedett NB I-es női kézilabda együttesünk a bajnokság 8. fordulójában: Dunaferr - Váci NKSE 18-11-es első játékrészt követően 33-21.
Kenyeres József edző csapatából Szilágyi és Veszeli 4-4 találattal volt a legeredményesebb játékos. Legközelebb november 2-án, pénteken 18 órakor lép pályára csapatunk, amikor is a Vasas lesz az ellenfele a váci sportcsarnokban. Ezt a mérkőzést az általános iskolások ingyen nézhetik meg, akik a találkozó szünetében szivacskézilabda bemutatót is megtekinthetnek.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti-csoportjában a legutolsó helyen álló Mezőkövesd otthonában képtelen volt nyerni a dobogós váci alakulat: Mezőkövesd - Vác-Újbuda 0-0.
A 90 perc alatt sok helyzetet kidolgoztak a hazaiak, de ezekből szerencsére egyet sem tudtak értékesíteni köszönhetően Sztankó kapusunk bravúrjainak. A váciak előtt is adódtak lehetőségek, de ez alkalommal ők is képtelenek voltak a szintén jól védő Szalánczi kapujába betalálni. Így maradt a senkinek sem jó döntetlen.
A Titán Sportegyesület 1994-es korosztályú csapata 7. bajnoki mérkőzését játszotta le: Gázművek - Titán SE 1-5. A váciak góllövői: Kőnig Attila (2), Holczer Balázs, Makk Levente, és Bicsak Krisztián. Az egyesület 1996-os korosztályú csapata a 6. bajnoki mérkőzésén van túl: Vasas-Pasarét - Titán SE 0-3. A gólok közül Lami István kettőt, Burai Balázs pedig egyet szerzett.

Budapesten rendezték meg a szektorlabdások országos egyéni és páros bajnokságát. A Happy Pack Váci Szektor Sportegyesület versenyzői közül az első osztályban szerepelt Ács Márton és Szathmáry Károly, míg Laczkó Balázs és Kollár Tibor a második vonalban próbált minél jobb eredményt elérni. Az egyéni élvonalbeli küzdelmet Szathmáry Károly nyerte meg, a másodosztályú viadalon pedig Laczkó Balázs végzett az első helyen. Párosban a váci Szathmáry Károly a nőtincsi Cserey Lászlóval szerepelt és a fiúk a dobogó harmadik fokára állhattak fel.