-sakk
-karate
-szektorlabda
-úszás

Az NB I-es asztalitenisz csapatbajnokság Közép csoportjában szereplő Váci Reménység együttese hazai asztalok mellett kikapott az Erzsébeti Hajós Alfréd DSE csapatától 13-5-re, majd a BVSC II. gárdája ellen is ilyen különbséggel vereséget szenvedtek a váciak. A Veresegyház csapata idegenben a MALÉV-nál 14-4-es vereséget ért el, majd hazai környezetben a Dorogtól 13-5-re kikapott.

Az NB II-es sakk csapatbajnokság Erkel csoportjában a Váci Sakk Klub SE csapata az Újszász ellen 9-3-ra, a Fóti SE csapata ellen pedig 6,5-5,5-re nyert. A gödiek 6,5-5,5-re nyertek a Dunaharaszti ellen, majd 9-3-ra kikaptak a BEAC II. csapatától. A Fót csapata 8,5-2,5-re nyert a Heves megyei Önkormányzatok Sportegyesület sakkozói ellen.

Budapesten került megrendezésre az V. Mikulás Kupa meghívásos nemzetközi utánpótlás karate verseny. A hazai kyokushin szervezeteken kívül kempósok és külföldi résztvevők is emelték az esemény színvonalát. A versenyen a váci Földváry Károly DSE két sportolója is elindult. Illési Benjámin és Krizsanyik Viktor teljesítette a "penzumot" és dobogós, bronzérmes helyezéssel tértek haza.

A Nemzetközi Szektorlabda Szövetség nyilvánosságra hozta az idei év World Player Of The Year, illetve a World Club On The Year szavazásának részleteit, amely az idei világ legjobb játékosát, illetve klubját hivatott megnevezni. A szavazás ugyan még nem zajlott le, de a váci érdekeltségű kategória, azaz a Világ Legjobb Klubcsapata díj e nélkül is kiosztásra került, lévén mindenki egy klubot jelölt a címre, így nincs értelme szavazni sem. Ennek értelmében, 2007-ben a Világ Legjobb Klubcsapata a Bajnokok Ligája győztese, a Happy Pack Váci Szektor Sportegyesület lett!

A váci fedett uszodában rendezték meg december első szombatján a XXI. Cházár András Úszó Emlékversenyt, melyet nagyothalló és siket gyerekeknek szervezett a váci iskola. A versenyen 9 hazai intézmény 59 versenyzője vett részt, valamint itt volt a szlovákiai Losonc város Siketek iskolája is. A résztvevők 24 versenyszám, 56 futamában mérhették össze tehetségüket és gyorsaságukat. A váci Cházár András Óvoda, Általános Iskola, Diákotthon, Gyermekotthon, Speciális Szakiskola és Szakmunkásképző versenyzői közül versenyszámában nyert: Szoó Bettina 3 számban is és Kucsik Mária, 2. lett Kucsik Mária és Duka Renáta, valamint a 4 x 50 méteres leány gyorsváltó, a 3. helyen végzett Ács Melinda, Duka Renáta és a 4x50 méteres leány vegyesváltó. A versenyt a Budapest Siketek iskolája nyerte meg 165 ponttal, és a 3. helyen végzett a váci Cházár András iskola csapata 68 ponttal.