-kézilabda
-úszás
-birkózás

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Hét együttes részvételével Hatvanban rendezte meg a Heves megyei kézilabda szövetség a hagyományos, 2 napos rendezvényét, a Bornemissza-kupa férfi kézilabda felkészülési tornát. A Váci KSE csapata az első osztályú Tatai HAC gárdáját 22-21-re legyőzte, a másodosztályú Salgótarján együttese ellen 28-25-re nyert, az NB II-es Hatvan csapata ellen pedig 33-18-ra győztek a váciak. A döntőben: Váci KSE – Szentendrei KC 22-30. A tornát a Szentendre nyerte meg és 2. lett a Váci KSE. Az ezüstérem mellett Lovrek Andrást a torna legtechnikásabb játékosának választották a résztvevő csapatok mesterei.

A Budapesti Úszó Szövetség szervezésében országos Utánpótlás versenyt rendeztek a Komjádi András Uszodában. A négy fordulós verseny első állomásán 10 versenyszám szerepelt a programban, amelyen 8 évesek és fiatalabbak, 9 valamint 10 évesek mérték össze tudásukat. A nagy fővárosi utánpótlás bázisok mellett ott voltak a Váci Vízmű Sportegyesület versenyzői is. 8 évesek és fiatalabbak között versenyszámában: 13. és 21. lett Boldizsár Viktor, 31. Bálint Péter, 27. és 42. Fellinger Zsombor, 17. és 23. Várnagy Vanda, 26. és 29. Martha Nicol, 22. és 32. Prohászka Bianka, 17. Bálint Péter, 30. Petró Vince. A 10 éveseknél: 18. és 30. lett Petró Erik, 20. és 26. Bársony Kata. A 9 éveseknél: a 19. helyen végzett Madudák Marcell, 10. és 12. helyen Tarján Dóra, 18. és 19. helyen Soós Gréta, a 25. helyen Kovacsics Dalma. A 4x50 méteres fiú vegyesváltó 4. lett, tagjai voltak: Petró Vince, Fellinger Zsombor, Boldizsár Viktor, és Bálint Péter.

A Vác Városi SE birkózó szakosztályának versenyzői január közepén a romániai Korondon egy szabadfogású birkózó versenyen vettek részt. A 224 induló között, 5 magyar és 14 román csapat volt. A váci versenyzők közül Diák II korosztályban második lett a 32 kilogrammos súlycsoportban Szalisznyi Kolos. A serdülőknél a 42 kilogrammos súlycsoportban az első helyen végzett Nagy Mihály és 2. lett Németh Béla. A 47 kilogrammos súlycsoportban Juhász Bence az első helyen végzett. Csapatversenyben a váciak a harmadik helyet szerezték meg.