-kézilabda
-labdarúás
-birkózás

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az első osztályú női kézilabda bajnokságban szerdán a Debrecen látogatott Vácra. Kenyeres József edző lányai 15-16-os első félidőt követően 28-28-as döntetlent értek el. A mérkőzés első felében a vendégek, a szünetet követően a váciak irányították a játékot és ők is álltak közelebb a győzelemhez, de 10 másodperccel a lefújás előtt büntetőből egyenlítettek a hajdúságiak. A váci játékosok közül Veszeli 10, Farkas 5, Orbán és Ábrahám 4-4 góljával volt a legeredményesebb.
A Magyar Kézilabda Szövetségben megtartották a női kupasorozat negyeddöntőinek sorsolását. A Váci NKSE a mezőny legjobb együttesével, a Győri Audi ETO KC csapatával mérkőzik meg. Ráadásul az egy találkozón eldőlő továbbjutásért az ellenfél otthonában, február 27-én este hat órakor lépnek pályára a felek. Az ifjúsági kupában a váciak ellenfele a Békéscsaba lesz, ugyancsak idegenben.

A Vác-Újbuda NB II-es labdarúgó csapatának játékos kerete meggyengült, mert az elmúlt időszakban többen eligazoltak. Távozott: Kozarek András, Lázár Zsolt, Udvari Tamás, Lakatos Lóránt, és Déberling Gábor. Érkező eddig nincs, bár néhány ifista próbálkozó van a Vácból és az Újbudából is. Sérültek is vannak, Langó László térde hosszú ideig harcképtelenné teszi és az elmúlt szombaton Lettrich Dániel is megsérült a térdére.
Január 27-én, délután a váci sportcsarnokban folytatódott a Mészáros Ferenc Utánpótlás labdarúgó Emléktorna. Az 1991-es korosztályban öt csapat vett részt. A tornát a Kispest Honvéd nyerte meg, 2. lett a Vác, 3. az Újbuda, 4. a Pest Megye válogatottja, és 5. lett a Tahitótfalu csapata.

Ócsán rendezték meg a Müller Ferdinánd Birkózó Emlékversenyt szabadfogású szakágban. A 240 induló között ott voltak a Vác Városi Sportegyesület fiatal, és tehetséges birkózói is. Juhász Sándor és Juhász Balázs edzők tanítványai közül az 1999-2001-es korosztály 26 kilogrammos súlycsoportban 2. lett Mikulinszki Ádám, a 28 kilogrammos súlycsoportban a 2. helyen végzett Fulai Bence. Az 1997-98-as korosztály 31 kilogrammos súlycsoportjában nyert Szalisznyi Kolos, a 34 kilogrammos súlycsoportban 2. lett Mikulinszki Tamás, a 37 kilogrammos súlycsoportban a 2. helyen végzett Tárnyik Levente, a 41 kilogrammos súlycsoportban 3. lett Dorogi Róbert. Az 1995-96-os korosztály 32 kilogrammos súlycsoportjában a 3. helyet szerezte meg Csölle Zoltán, a 42 kilogrammos súlycsoportban ezüstérmes lett Fekete Attila, az 50 kilogrammos súlycsoportban győzött Nagy Péter. A csapatversenyben a Vác Városi SE csapata a negyedik helyet szerezte meg.