-labdarúgás
-atlétika
-lábtenisz

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A szlovák harmadosztályú FK Ziak ellen játszotta újabb felkészülési mérkőzését a Vác-Újbuda labdarúgó csapata. Vác-Újbuda - FK Ziak 2-2. A gólokat Margitics és Rusvay 11-esből szerezte, illetve Petkovics és Simon volt eredményes a vendégeknél.

Évadnyitó gyermek atlétikai versenyt rendeztek Dunakeszin a futófolyosóban. A Váci Reménység Egyesület versenyzői közül a 10 éves fiúknál Tillik Regő távolugrásban 3. helyezést ért el. A 10 éves lányoknál Tóth Laura 60 méter síkfutásban harmadik lett. A 12 éves lányoknál Horváth Leila 60 méter síkfutásban első, távolugrásban 2. helyezést ért el.

A közelmúltban Balassagyarmaton került megrendezésre a páros lábteniszezők országos versenye. Ez alkalommal a 60 éven felüliek találkozója mellett első alkalommal írták ki a szervezők a 70. életévüket betöltött játékosok részére a küzdelmet. A 60 éven felülieknél nyert a Gaál Endre - Néveri Endre balassagyarmati-váci kettős. A 70 éven felülieknél a Kalocsay Frigyes - Néveri Endre balassagyarmati-váci páros győzött és 2. lett a Gesztesi Tibor – Kónya Károly balatonboglári - gödi kettős.