-evezés
-sakk

KAPCSOLÓDÓ VIDEÓ

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Kazincbarcikán a szabadfogású birkózók országos bajnokságán, amely egyúttal az olimpiai kvalifikációs megmérettetések második fordulója is volt részt vett a teljes magyar élmezőny.
A nehézsúlyúaknál a Gumi-Profi Váci Forma SE sportolója, Aubéli Ottó ismét aranyérmet szerzett.

A Madách Imre Művelődési Központban szurkolói ankétot tartott a Vác-Újbuda LTC labdarúgó csapata és vezetősége. A rendezvényen Ofella Zoltán az egyesület elnöke és Verebes József a csapat vezetőedzője vázolta a téli felkészülés eredményét, és az átigazolásokat. A megjelent szurkolók is tehettek fel kérdéseket a szakembereknek. A tavaszi első fordulóban, amely szombaton 14.30 órakor kezdődik a váciak a Jászberényt fogadják.

Az NB II-es kézilabda bajnokságban a férfiaknál megkezdődött a tavaszi szezon. A hétvégi fordulóban a Dunakeszi Magyarság 24-18-ra nyert a Solymár ellen, a Mogyoród 27-26-ra győzte le a Csömört, a Váci KSE csapata pedig 40-22-re kiütötte a Dorog együttesét.

Szolnokon rendezték meg az evezősök Országos Ergométeres Bajnokságát. A 18. alkalommal lebonyolított viadalon 2 kilométert húztak a résztvevők a sportág speciális szárazföldi változatában. A Vác Városi Evezős Klub sportolói közül a normálsúlyú hölgyek mezőnyében Szabó Katalin első helyezést ért el. A második helyen végzett a könnyűsúlyú férfiak megmérettetésében Hirling Zsolt. Bajnok lett kategóriájában Vácy Emese és Osváth Péter, a második helyen zárt Farkas Péter és Hénap Zsolt, Galambos Péter pedig a harmadik helyen zárta a bajnokságot.

Az NB II-es sakk csapatbajnokság hatodik fordulójában az eddig jól teljesítő Váci SC a mezőny második felében tanyázó KEVITERV együttesétől kapott ki 6,5 - 5,5-re.
Ezzel a mieink lecsúsztak a dobogóról, jelenleg az eddig szerzett 40 ponttal a negyedikek a tabellán.