- labdarúgás
- sakk

KAPCSOLÓDÓ VIDEÓ

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az első osztályú női kézilabda bajnokságban a 4 ponttal a váciak előtt álló Hódmezővásárhely csapata látogatott a Duna-partjára. Kenyeres József edző a fontos mérkőzésen a legjobb összeállításban küldte pályára csapatát. Az első félidő végén már 18-12-re vezetett a váci hölgykoszorú, majd a mérkőzés lefújását követően 30-22-re nyert csapatunk. A játékosok közül Ábrahám 7, Veszeli 6, Orbán 5, Szilágyi és Farkas 4-4, Gerstmár 2, Schmidt és Bagócsi 1-1 góllal járult hozzá a szép győzelemhez. Az ifjúsági együttesek mérkőzésén: Váci NKSE -Hódmezővásárhely 36-25.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti-csoportjának 2. tavaszi fordulójában is hazai pályán szerepelt a Vác-Újbuda gárdája. Verebes József edző továbbra is több kulcsjátékosára nem számíthat sérülések és betegségek miatt. Ezért ez alkalommal nagyon tartalékosan állt ki a váci csapat, aminek meg is lett a következménye: Vác-Újbuda LTC - Cegléd 0-1. Az egyetlen találat az 5. percben esett, amikor is az ex-váci Kozarek 16 méterről kilőtte a váci kapu bal alsó sarkát.

Az NB II-es sakk csapatbajnokság Erkel-csoportjában a 7. fordulóban 3 csapatunk közül csak a fótiak nyertek. Fóti SE - Dunaharaszti MTK II. 7,5 - 4,5. A fóti csapatból nyert: Örtel Endre, Vrona Mihail, Gruz János, Matuska Miklós, Tomasek Tamás Máté és Kárpáti Bánk, döntetlent ért el: Nógrády Vilmos, Horváth Jenő Kálmán és Farsang Péter.
Jászberényi SK - Váci SC. SE 9-3. A váciak közül döntetlent ért el: Bauer Péter, Slezák Róbert, Bagyánszki Attila, dr. Trajber Csaba, Varga Tibor és Kiss Pál.
Gödi SE - Gödöllői SBE 4-8. A gödi csapatból nyert: Ravasz László, Fülöp József és Pongó István, döntetlent ért el: Dudás János és Nováky Csaba.