- NB I/B-s kézilabda bajnokság
- NB III-as labdarúgó bajnokság
- Pest Megyei Úszó Csapatbajnokság
- IV. Légrádi Béla Emlékverseny

Az NB I/B-s kézilabda bajnokság Nyugati-csoportjában a férfiaknál Csurgó – Szentendre 34-17, az NB II-es bajnokság Északi-csoportjában a férfiaknál Dunakeszi Magyarság – Mogyoród 30-21 és Váci KSE – Móri KSC 42-20.
Az NB III-as labdarúgó bajnokságban Dunakeszi Vasutas – Salgótarján 0-2 és Felsőzsolca – Veresegyház 0-2. A Pest megyei I. osztályban Felsőpakony – Őrbottyán 5-0. A másodosztályban Kisnémedi – Dunabogdány 3-0, Pomáz – Fót 3-0, Aszód – Püspökhatvan 5-0, Vácrátót – Tahitótfalu 1-4, Kerepes – Mogyoród 0-5, Erdőkertes – Szob 2-1, Isaszeg – Verőce 1-3.
Monoron rendezték meg a Pest Megyei Úszó Csapatbajnokság második fordulóját. A hazaiakon kívül négy csapat képviseltette magát. Ebben a fordulóban 23 versenyszám várt a résztvevőkre. A Váci Vízmű SE csapata ismét remekül szerepelt. Nyert: Bata Natali és Prohászka Anna 2-2 számban, Madarász Péter, Mártha Stephany, Noé Zsombor, Ofella Fanni, és Kovács Kitti. A 2. helyen végzett: Molnár Tünde, Boldizsár Viktor, Petró Vince, Madudák Marcell, Bata Marcell 2 számban, Kovács Kitti, Mártha Stephany, Tarján Dóra és Bata Natali. A 3. helyen fejezte be a versenyt: Noé Bálint és, Straub Dominika 2-2 számban, Zima Alexandra 3 számban, Kovács Kitti, Várnagy Vanda, Tarján Dóra, Martha Nicol, Winternitz Áron, Noé Zsombor, valamint a Boldizsár, Petró Erik, Winternitz Áron, Karadin összeállítású 4x50 méteres fiú gyorsváltó, és a Tarján, Molnár, Prohászka, Mártha Stafani alkotta 4x50 méteres lány vegyesváltó.
Szombaton került sor az V. Mészkőember, IV. Légrádi Béla Emlékversenyre, mely Kerékpáros Hegyi Időfutam Verseny volt. A gombási rajtnál 157-en adták le a nevezést. Idén ez az indulói létszám rekorddöntés volt. Egy kicsit jubiláltak is a szervezők, hiszen ötödik alkalommal rendezték meg a versenyt és Béla 10 évvel ezelőtt távozott közülünk. A távot három monobiciklis is teljesítette. A hegyi, szerpentines útvonalon közel 5 kilométert tekertek a résztvevők. Abszolut és férfi felnőtt kategóriában Kelecsény Tamás nyert, a férfi ifiknél Varró Bálint lett az első. Férfi junioroknál Rokob Jakab volt a leggyorsabb, a seniorok között Alisdair Craig, a veteránok között Kajcsa László bizonyult a legjobbnak. A Légrádi Béla Emlékserleget ebben az évben Kajcsa László vihette haza, ezzel megszakítva Veres Jenő két éves sikersorozatát. Női junioroknál Balázs Annabella, női felnőtteknél Papp Ildikó, női senior kategóriában pedig Borosné Paku Beáta győzött.