- NB I-es asztalitenisz csapatbajnokság
- NB II-es kézilabda bajnokság
- Euroliga

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Vác város képviselő-testületének csütörtöki ülése előtt sport kitüntetés átadására került sor. A testület Molnár Klaudiát kiváló eredményeiért Vác Város Képviselőtestület Ifjúsági és Sport Bizottsága "Vác Város Sportjáért" elismerő kitüntetésben részesítette.
Molnár Klaudia 2008-ban a Váci Reménység Egyesületből részt vett a tallini INAS FID atlétikai világbajnokságon. A váci lány a 4x200 méteres váltó tagjaként első, távolugrásban 3., magasugrásban és a 60 méteres gátfutásban a 4. helyen végzett. Az ötpróba versenyszámban is rajthoz állt, melyben nagyszerű versenyzéssel világbajnoki címet szerzett. Edzője a Cházár András Általános Iskola és Speciális Szakiskolában Benkó Lászlóné volt, jelenleg Szikora Gyula készítette fel.

Az NB I-es asztalitenisz csapatbajnokság Közép-csoportjában: Dorogi Egyetértés - Váci Reménység 12-6, Budaörs – Veresegyház 12-6. Az NB II-es csapatbajnokságban: KSI Budapest – Váci Reménység II. 14-4. Az NB III-as bajnokságban: Abony - Váci Reménység III. 7-11.

Az NB II-es kézilabda bajnokság Északi-csoportjában a férfiaknál a március elejéről elhalasztott vecsési mérkőzést pótolták a csapatok: Vecsés – Váci KSE 9-12-es első félidőt követően 19-31. A hátralévő fordulóktól függetlenül már bajnok városunk csapata. A Váci KSE öt év alatt másodszor nyert az NB II-ben bajnoki címet, és ősztől ismét a második vonalban indulhat.
Magas rangú elismerésben részesült Laurencz László a Váci KSE NB II-es kézilabda csapatának mesteredzője. A Magyar Kézilabda Szövetség közgyűlése a legmagasabb elismerésben - a Magyar Kézilabdázásért Aranyjelvény kitüntetésben részesítette a mesteredzőt. Egy eredmény a másodosztályú női bajnokságból: Dorog – Göd 26-30.

Öt ország 12 csapatának részvételével három helyszínen megkezdődött az ülőröplabda Euroliga idei sorozata. A Mozdulj SE Vác csapata a Szombathelyen megrendezett csoportmeccsen 3 mérkőzést játszott le. A váciak 3-1-es vereséget szenvedtek a bosnyák IOK Zaviodici gárdájától, majd a folytatásban 3-1-re legyőzték a Szombathely csapatát, valamint ugyanilyen arányban a bihari OKI Latasi gárdáját is. A Mozdulj SE a csoport második helyén végzett, így továbbjutott a hatcsapatos második körbe.