- Pest megyei gyermek atlétikai bajnokság
- VIII. Árpád kupa országos úszóverseny

KAPCSOLÓDÓ VIDEÓ

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A Titán Sportegyesület 1996-os korosztályú labdarúgó csapata a bajnokság felsőházi rájátszásában szerepel. A fiúk 2 mérkőzésen vannak túl és mindkettőt megnyerték: Titán SE - Goldball 5-0 és Titán SE - Láng SK 3-1. Az 1994-es korosztályú csapatuk is a felsőházban érdekelt, ahol az első bajnokin: Titán SE - Corvinus FC 5-3. Április 27-én Sződligeten a Wilker pályán az 1997-es születésű csapatoknak tornát szerveztek. A torna végeredménye: 1. Titán SE, 2. Veresegyház, 3. Vác Városi LSE, és a 4. helyen a Gödöllői Bikák végeztek.

A Pest megyei gyermek atlétikai bajnokságot Budapesten a Honvéd pályán bonyolították le. A Váci Reménység Egyesület sportolói közül Dósa Gergő 800 méter síkfutásban, és a 60 méter síkfutásban egyaránt 3. helyezést ért el. Bárány Marci kislabda hajításban 3. lett. Retzler Zsófi távolugrásban 3., 800 méter síkfutásban 2., 60 méter síkfutásban a 3. helyen ért célba. Tóth Laura távolugrásban 2., kislabda hajításban pedig első lett. Tillik Regő távolugrásban a 3. helyet szerezte meg. Gerenács Réka gátfutásban nyert, a 4x100 méteres váltó tagjaként ezüstérmes helyen végzett. Farkas Botond 800 méter síkfutásban 3. lett. Pintér Dalma a 4x100 méteres váltó tagjaként ezüstérmet kapott. Erős Lilla 60 méter gáton 3. helyezést ért el, a 4x100 méteres váltó tagjaként pedig ezüstérmes lett. Horváty Leila a 4x100 méteres váltó tagjaként 2. lett. Nagy Erika kislabda hajításban a 3. helyen végzett. Tillik Anna 800 méter síkfutásban ezüstérmes lett.

Hajdúszoboszlón a VIII. Árpád kupa országos úszóversenyen ott voltak a Váci Vízmű Sportegyesület úszói is. Versenyszámában nyert Noé Zsombor, Boldizsár Valter, és Prohászka Anna. A második helyen végzett Kovács Kitti 2 versenyszámban is, Prohászka Anna, Bata Natali, Molnár Tünde és Noé Zsombor. A 3. helyen ért célba: Bata Natali 2 versenyszámban is, Noé Zsombor, és Prohászka Anna, valamint a 4x100 méteres leány vegyesváltó, melynek tagja volt Kovács Kitti, Molnár Tünde, Prohászka Anna, és Bata Natali.