- élvonalbeli labdarúgó bajnokság menetrendje
- szektorlabda
- kötöttfogású birkózás

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége megtartotta az élvonalbeli bajnokság menetrendjének sorsolását. A másodosztály mezőnye még mindig nem teljes, a két csoport beosztását később döntik el, így a sorsolásra is várni kell addig. Mint ahogyan a Ligakupa mezőnyének kialakítására is. Ez akkor lesz végleges, ha az NB I-esek mellé csatlakozásra felkért nyolc NB II-es gárda - köztük a Vác-Újbuda LTC - írásban erősíti meg részvételi szándékát az előző évihez képest jelentősen módosított kiírásban. Különböző kitüntetések, díjátadások is sorra kerültek. A 2007/2008-as NB II-es bajnokság Keleti csoportjának legsportszerűbb együttese lett a Vác-Újbuda LTC együttese. A kupát Ofella Zoltán elnök vette át.

A Happy-Pack Váci Szektor Sportegyesület a közelmúltban rendezte meg a Zentel Róbert Emlékversenyt, ahol szép számmal gyűltek össze a versenyzők. A közel ötven fő, mintegy 400 mérkőzést vívott a két nap alatt, amikor is két verseny került megrendezésre. A fő attrakció a Zentel Róbert Emlékverseny volt. Akik azonban onnan kiestek, vagy éppen csak vasárnap értek rá egy kis gombfocizásra, azok a Dunakanyar Kupában küzdhettek meg egy újabb trófeáért. Szombaton tíz órakor vette kezdetét a rendezvény a váci Madách Imre Művelődési központ aulájában. A megnyitón Zentel György szólt a megjelentekhez, majd a versenyzők vették birtokukba a játékteret. Négy csoportban harcoltak a négy továbbjutó helyért. Az emlékversenyen Fülöp Elemér meggyőző játékkal nyert. Az ifik és a serdülők is összecsaptak a hétvégén. Előbbiek között Roler Dániel, a Rózsadomb versenyzője magasan a legjobb volt, őt követte a kecskeméti Nagy Dániel, világ- és Európa-bajnokunknak, a váci Kollár Tibornak ezúttal meg kellett elégednie a 3. hellyel. A Dunakanyar Kupára 35 fő nevezett. Ők is csoportokban küzdöttek meg a nyolcba kerülésért. A kupában a váci Kovács Balázs a 3. helyen végzett.

Cegléden rendezték meg az U-23-as Nemzetközi Kötöttfogású Balla István Birkózó Emlékversenyt. A Gumi-Profi Váci Forma Sportegyesület versenyzői közül a 74 kilogrammos súlycsoportban Hauser Viktor a 3. helyen végzett. A 96 kilogrammos súlycsoportban Kucsera Tibor szintén harmadik helyezést ért el