- OB II-es vízilabda bajnokság
- Szenior Atléták 26. országos bajnoksága
- Váci Vízmű Sportegyesület eredményei

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az OB II-es vízilabda bajnokságban a férfiaknál a Váci SE csapata a 16-18. helyért mérkőzik. A fiúk a rájátszás 3. fordulójában a HVSE Kecskemét II. csapatától 10-8-ra kikaptak, a VUK Miskolc csapatával pedig 7-7-es döntetlent értek el.

A Szenior Atléták Magyarországi Szövetsége már a 26. országos bajnokságot rendezte meg a tatai Olimpiai Edzőtáborban. Megközelítőleg 200 idős sportoló állt rajthoz a 19 atlétikai számban, futásban, ugrásban és a dobószámokban. Csak a 35, illetve 40 év felettiek nevezhettek be, voltak 85 évnél idősebbek is, a régiónkból 69 éves volt a legidősebb. Vácról és Verőcéről öten álltak rajthoz. Országos bajnok lett Czmarkó Gyula 100 és a 300 méteres gátfutásban, Cseh Angéla 100 és 200 méteres síkfutásban, valamint távolugrásban, Várhegyiné Gy. Zsuzsa az 5000 méteres síkfutásban. Ezüstérmet nyert Kiss János 800 méteres síkfutásban. Bronzérmes lett Czmarkó Gyula diszkoszvetésben, Várhegyi László gerely- és kalapácsvetésben. Negyedik helyen végzett Várhegyi László diszkoszvetésben és ötödik lett Czmarkó Gyula és Várhegyi László súlylökésben más-más korcsoportban.

A Váci Vízmű Sportegyesület versenyzői az elmúlt napokban, hetekben több versenyen is szerepeltek. Kaposvár adott otthont az Országos Vidék Bajnokságnak. Bajnok lett: Kanda Ágnes 50 méter mellen és 100 méter mellen. Prohászka Anna 50 méter mellen, 50 méter pillangó úszásban és 100 méter pillangó úszásban. A második helyen végzett Prohászka Anna 100 méter mellen. A harmadik helyet szerezte meg: Bata Natali 800 méter gyorson, és váltóban. Kanda Ágnes 200 méter mellen, Prohászka Anna 200 méter vegyes úszásban, 400 méter vegyes úszásban, valamint váltóban. Molnár Tünde váltóban, Kovács Kitti váltóban. Az Országos Gyermek Bajnokságra Székesfehérvárott került sor. Prohászka Anna 3. lett 100 méter mellen, 4. helyezést ért el 200 méter mellen, 5. helyen végzett 200 méter vegyes úszásban, valamint 400 méter vegyes úszásban.