- OB II-es sakk csapatbajnokság
- OB II-es vízilabda bajnokság
- serdülő birkózó kötöttfogású országos bajnokság
- nemzetközi maratonfutó verseny

Az OB II-es sakk csapatbajnokság Erkel-csoportjában a 3. fordulóban csapatainknak nem volt szerencséje. A Gödöllői SBE 7-5-re kikapott a Dunaharaszti II. csapatától, a Fóti SE ugyanilyen arányban maradt alul a Hóbagoly SE gárdájánál. A Váci SC 5,5 - 6,5 arányban kapott ki a Vásártéri SC csapatától. A váciak közül nyert: Cseke Richárd, Trajber Dániel és Rózsa Zoltán, döntetlent ért el: Bagyánszki Attila, Hönsch Pál, Zala Gyula, Varga Tibor és Dér Ervin. A Pest megyei I/A osztályban: Vác – Alag 2,5 - 2,5. Itt a váciak közül Kiss Pál és Burik József nyert, döntetlent ért el: Fendrich Zoltán.

Az OB II-es vízilabda bajnokság Nyugati „A” csoportjában a harmadik páros mérkőzéseket rendezték meg. A Sportliget szervezésében megtartott fordulóban a Vác csapata két mérkőzést játszott le: Váci VSE – Pápai Thermál SE 8-5, és Fehérvári Ördögök – Váci VSE 15-4.

Vácott a sportcsarnokban rendezték meg a serdülő birkózó kötöttfogású országos bajnokságot. A december első szombatján megrendezett versenyre sok szakosztály 170 fiatal birkózója nevezett be. A Vác Városi Sportegyesület versenyzői közül a 35 kilogrammos súlycsoportban 1. helyezést ért el Német Béla. A 38 kilogrammban 1. lett Juhász Bence, és a 3. helyen végzett Nagy Mihály. A 42 kilogrammos súlycsoportban az 5. helyet szerezte meg Liptai Alex. A Gumi-Profi Váci Forma SE sportolói közül 53 kilogrammban a 3. helyen végzett Szabó László. Az 59 kilogrammos súlycsoportban a 3. helyet sikerült megszereznie Csókás Kornélnak.

Kovács Fatima a Katlan SE Vác futója a közelmúltban, Portugáliában egy nemzetközi maratonfutó versenyen vett részt. A Lisszabonban megrendezett verseny 25. kilométeréig a 3. helyen állt a váci lány, majd ezt követően utolérte őt az üldözőboly. Ekkor sajnos egy kisebb holtponttal, valamint a 2 vetélytárssal is meg kellett küzdenie. Szerencsére sikerült leküzdenie a nehézségeket, és utolérte az egyik riválist, akivel adok-kapok harcot vívott az utolsó 10 kilométeren, de sajnos 7 másodperccel előtte ért célba, míg a dobogóról 1 perc 17 másodperccel maradt le, végül 3 óra 9 perc 50 másodperces időeredménnyel az 5. helyen ért célba.