- NB I-es kézilabda bajnokság
- NB II-es labdarúgó bajnokság
- asztalitenisz csapatbajnokság

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az első osztályú női kézilabda bajnokság második fordulójában az újonc Pécs otthonában szerepelt a Váci NKSE csapata. Kenyeres József edző lányai 13-11-es első félidei hátrányt követen 33-29-re vereséget szenvedtek. A csapatból Szilágyi 9, Orbán 6, Farkas és Veszeli 4-4 góllal volt a legeredményesebb játékos.
Az NB I/B-s férfi bajnokság újonca, a Váci KSE sajnos nem tudott pontot szerezni a bajnoki premieren. Pedig azt a Hort SE-t fogadta, amelyet három nappal korábban a kupameccsen 6 góllal vert. Váci KSE – Hort SE 8-12-es első félidőt követően 20-24. A váci csapatból Lovrek 5, Pálffy, Varga és Szénási 3-3 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti-csoportjában nem várt vereséget szenvedett a váci együttes: Jászberény - Vác-Újbuda 4-2. Az első félidőben kapushibából is négy gólt kapott csapatunk. A szépítő találat a 38. percben született, amikor Kocsis kiugratásánál Bánáti 7 méterről juttatta a labdát a kapuba. A 70. percben Vén jobb oldali beadását Tányéros fejelte a bal felső sarokba, ezzel beállítva a végeredményt. A folytatásban is volt még lehetőség gólszerzésre a váciaknak, de vagy a hazai kapus, vagy a védők mentettek. A mérkőzésnek 2 érdekessége is volt. A két „potya” gól után Verebes József edző lecserélte Horváth Gergely kapust, majd az 57. percben a hevesen reklamáló mesteredzőt a játékvezető elküldte a kispadról.

Rosszul kezdődött a bajnokság az asztalitenisz csapatbajnokság NB I-es Közép csoportjában a Váci Reménységnek. A nyitányon a váci fiúk Dorogra utaztak és 16-2 arányban vereséget szenvedtek.