- férfi kézilabda
- NB III-as labdarúgó bajnokság
- evezés

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az NB I/B-s kézilabda bajnokságban a férfiaknál: Váci KSE – Ercsi 38-24 és Tököl – Szentendre 26-22. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál: Salgótarján – Mogyoród 35-29, a hölgyeknél: Dunakeszi KSE – Dorog 22-28 és Gödi SE – Malév 34-24.

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában: Veresegyház – Mezőkövesd 0-1. A Pest megyei I. osztályban: Dunakeszi Vasutas – Bag 2-0, Hévízgyörk – Őrbottyán 3-0 és Erdőkertes – Üllő 3-2. A megyei II. osztályban: Kerepes – Mogyoród 1-3, Dány – Verőce 0-2, Vácrátót – Iklad 1-4, Dunabogdány – Váci Reménység 1-0, Kisnémedi – Dunakeszi Kinizsi 0-1 és Valkó – Tahitótfalu 3-0.

Csepelen rendezték meg az evezősök őszi hosszútávú versenyét, mely az évad záró versenye is volt egyben. A Vác Városi Evezős Club sportolói közül a felnőtt férfi könnyűsúlyú egypárban nyert Galambos Péter és 4. lett Kondér Barna. Férfi ifi egypárban a 6. helyen ért célba Kovács Sándor. Női felnőtt egypárban 7. lett Tölgyesi Brigitta, férfi felnőtt kettesben a 7. helyen ért célba a Noé Gábor, Nógrádi Tivadar kettős és szintén 7. lett a férfi serdülő kormányos négypár, melynek tagja volt: Berta Balázs, Durugy András, Pornói Márton, Vincze Dániel, kormányos: Nagy Dániel alkotta egység.

Október 19-én vasárnap 10 órától rendezik meg az I. Vác Kupa Országos Klubközi Táncversenyt a Boronkay György Szakközépiskola és Gimnázium tornacsarnokában. A versenyen az ország legjobb korosztályos versenyzői fogják összemérni erejüket a latin-amerikai táncok vérpezsdítő műfajában.