- NB III-as labdarúgó bajnokság
- VI. Nemzetközi Dél-Zselic Kupa birkózó verseny
- Pest megyei úszó csapatbajnokság

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A másodosztályú férfi kézilabda bajnokságban: Szentendre – Váci KSE 27-27. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál: Mogyoród – Albertirsa 35-31 és Pilisvörösvár – Dunakeszi Magyarság 26-24.

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában: Salgótarján – Veresegyház 4-0. A Pest megyei I. osztályban: Őrbottyán – Felsőpakony 0-1, Őrkény – Erdőkertes 0-1 és Üllő – Dunakeszi Vasutas 2-0. A megyei II. osztályban: Váci Reménység – Vácrátót 4-1, Mogyoród – Tahitótfalu 3-0, Dunabogdány – Valkó 3-0, Dunakeszi Kinizsi – Aszód 1-2 és Verőce – Kisnémedi 2-3.

Szigetváron rendezték meg a VI. Nemzetközi Dél-Zselic Kupa birkózó versenyt. A diákok 50 kilogrammos súlycsoportjában győzött Nagy Péter a Vác VSE versenyzője. A serdülők 35 kilogrammos súlycsoportjában 3. lett Csölle Zoltán a Vác VSE birkózója. Az ifjúságiak 63 kilogrammos súlycsoportjában nyert Szabó László a Váci Forma SE sportolója.
Az U-23-as kötöttfogású országos birkózó bajnokságnak Veszprém adott otthont. A 74 kilogrammos súlycsoportban 3. helyezést ért el Hauser Viktor a Váci Forma-Vasas birkózója.

Százhalombattán az új fedett 25 méteres sportuszodában rendezték meg a Pest megyei úszó csapatbajnokság 3. fordulóját. A Váci Vízmű Sportegyesület versenyzői közül nyert Prohászka Anna 100 méter vegyes és 100 méter mell úszásban, Bata Marcell 200 méter gyorson, Bata Natali 200 méter pillangóban és 100 méter mellen. Mártha Stephany 100 méter mellen, Petró Vince 100 méter gyorson, Madarász Péter 200 méter vegyesúszásban, Noé Zsombor 100 méter mellen, valamint a 4x50 méteres lány gyorsváltó, melynek tagja volt Bársony Kata, Zima Alexandra, Martha Stephany és Madarász Mária.

A hétvége sportprogramjai: október 25-én, 14.30 órai kezdettel kerül sor a Vác-Újbuda – Kazincbarcika NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzésre. Szintén szombaton, de 17 órától rendezik meg a Váci NKSE – Békéscsaba első osztályú női bajnoki kézilabda mérkőzést. Vasárnap 17 órai kezdettel kerül sor a Váci KSE – Rinyamenti KC NB I/B-s férfi kézilabda bajnoki találkozóra.