Feltöltötte NAT - hétfő 28 november 2011 - 16:40:02
A váci labdarúgók idegenben nyertek az Újpest második csapata ellen. Első osztályú asztalitenisz csapatunk két vereséggel folytatta a bajnokságot.
Szerk: Kovcsics J.

3-2-re nyert a Dunakanyar-Vác együttese az Újpest FC „B” csapata ellen idegenben az NB II-es labdarúgó bajnokság őszi, utolsó fordulójában. A hazaiak kezdték jobban a találkozót, akik negyedóra játékot követően Kovács találatával megszerezték a vezetést. Gyorsan jött a válasz a váciaktól, amikor a 19. percben Misel Viktor góljával kiegyenlített csapatunk. A 32. percben Rusvay Gergely egy jogosan megítélt büntetőt értékesítve a vezetést is megszerezte a váciaknak.
A fordulás után gyorsan a kiállítás sorsára jutott egy hazai játékos, majd Hegedűs Csaba megpattanó lövése jutott a hazai kapuba. A tíz emberrel is lelkesen küzdő újpesti fiatalok Nagy révén szépítettek a 72. percben, de mivel már több gól nem esett a találkozón győzelemmel búcsúzott csapatunk a szezontól.

Az NB I-es asztalitenisz csapatbajnokságban: Komlói Bányász - Váci Reménység 10-8. A reménység csapatából a Héjj Marcell, Agócs Péter és a Buzás Zoltán, Sági Bence páros 1-1 győzelmet szerzett. Egyéniben Buzás Zoltán 3, Agócs Péter, Héjj Marcell és Sági Bence 1-1 mérkőzést nyert meg. A 8. fordulóban is vereséget szenvedtek a váciak: BVSC Zugló Sportiskola – Váci Reménység 13-5. Csapatunkból a Héjj Marcell, Agócs Péter és a Buzás Zoltán Jóna András páros 1-1, egyéniben Jóna András 2, és Agócs Péter 1 győzelmet ért el.

A Magyar Evezős Szövetség elnöksége felnőtt és utánpótlás-korosztályokban, öt kategóriában, összesen nyolc sportolót választott az év evezősének. Az év utánpótlás női evezőse az ifjúsági Európa-bajnokságon egypárevezősben 8. helyezett, a Jeunesse Kupán kétpárevezősben aranyérmes, a Vác Városi Evezős Klub sportolója Bácskai Dominika lett.