Sporthírek
Feltöltötte mjudit - péntek 02 december 2011 - 15:52:57
Futsal csapatunk győzelmet aratott Salgótarjánban, az NB II-es női kézilabda bajnokságban pedig idegenben nyert a Göd együttese

A Szuperinfó Vác csapata 22-6-ra nyert a Salgótarján gárdája ellen idegenben az NB II-es futsal bajnokságban. A találkozó 3. percében kezdte meg a gólgyártást együttesünk, majd szinte minden percben megzördült a hazaiak hálója, a salgótarjáni csapat viszont csak a 12. percben hat gólos hátrányban volt először eredményes. A szünetet követően tovább növeltük előnyünket. A kiütéses győzelemnek köszönhetően megerősítette gárdánk vezető helyét a bajnokságban. A váci játékosok közül Weisz Tamás 5, Besenyei Ferenc 4, Hirt Gergely 4, Farkas Viktor 4, Rábold Richárd 2, Bartal Balázs 1, Murár János 1, és Bozori Balázs 1 gólt szerzett.

Az NB II-es kézilabda bajnokságban a nőknél 26-31-es vereséget szenvedett a Szigetszentmiklós csapata a Göd együttese ellen, a férfiaknál viszont döntetlen született a Mogyoród – Gödöllő összecsapáson, a Dunakeszi VSE Magyarság gárdáját viszont 25-30-re legyőzte a Salgótarján csapata.

Az NB III-as labdarúgó bajnokságban: Balassagyarmat – Dunakeszi 1-2. A Pest megyei I. osztályú bajnokságban: Veresegyház – Alsónémedi 0-0, Verőce – Felsőpakony 2-2, és Újlengyel – Kisnémedi 1-2. A Pest megyei I/B osztályban: Vácrátót – Erdőkertes 2-2, Dunabogdány – Tahitótfalu 5-0, Gödöllő – Dunakeszi Kinizsi 0-3 és Mogyoród – Aszód 2-2. Az első osztályú U 19-es bajnokságban: MTK – Vác VLSE 2-1, az U 17-es első osztályú bajnokságban: MTK – Vác 2-0.

Ma fél 9-es kezdéssel rendezik meg a Szuperinfó Vác – Nyíradony NB II-es bajnoki futsal összecsapást a váci sportcsarnokban. Szombaton 18 órától kezdődik a IPG Hungary Váci KSE Taxi 2000 – FTC-PLER II. másodosztályú férfi bajnoki kézilabda mérkőzés.

December 4-én pedig ismét elindulhatnak a vállalkozó kedvűek a hagyományos Mikulás-futáson. Az eseményre a szérűskerti Oktatási Központ területén kerül sor. Ez alkalommal is versenyezhetnek az óvódások, akik mintegy 400 métert futnak majd. Az iskolások, és a felnőttek pedig 3 táv közül választhatnak. Ők a 2 kilométeres, az 5,7 és a 11,5 kilométeres távon mérhetik össze gyorsaságukat. A rajt a Boronkay előtt lesz, az ovisok fél kilenckor, a nagyobbak fél tízkor indulnak majd el. A meccsekre kilátogatóknak jó szurkolást, a Mikulás futáson indulóknak pedig eredményes versenyt kívánok!