Feltöltötte NAT - péntek 23 december 2011 - 13:37:16
Döntetlent ért el a Váci Reménység asztalitenisz csapata, 72 érmet nyertek a vízműves úszók Németországban , és megszerezte első győzelmét a másodosztályban a Váci Vízilabda SE női együttese.
Szerk: Kovacsics J.

9-9-es döntetlent ért el 11. fordulóban a Váci Reménység együttese a Sopron csapatá ellen az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokságban. Párosban a mieink közül nyert az Agócs Péter, Héjj Marcell kettős, egyéniben Jóna András 3, Buzás Zoltán 2, Héjj Marcell 2, és Agócs Péter 1 győzelmet ért el. A bajnokságot a Pénzügyőr SE II. gárdája vezeti, a váciak pedig a 7. helyen állnak.

AVáci Vízmű Sportegyesület úszói idén is részt vehettek a németországi a nemzetközi 19. karácsonyi úszó versenyen. A váci klubot 17 versenyző képviselte, mégpedig nagyon eredményesen. Az 54 szakosztályt felvonultató mezőnyben a váciak összesen 72 érmet nyertek. Legeredményesebben Kovacsics Márk szerepelt, aki a 9 évesek korosztályában nem talált legyőzőre, és mind a 10 versenyszámát megnyerte! Sőt, a 400 méter gyorsúszásban olyan jó időt úszott, hogy az országos ranglistán korosztályában visszavette a vezető helyet. Szabó Inez 6 első és 2 harmadik helyezést ért el. A két versenyző a 2002-es korosztályban megkapta a verseny különdíját, a legeredményesebbeknek járó serleget. Kertész Kevin 8-szor, Molnár Tünde és Boroncsok Dóra 7-szer, Boldizsár Viktor 5-ször, Prohászka Bianka 6-szor, Petró Vince 4-szer, Kovács Boglárka és Fellinger Zsombor 3-szor, Madudák Marcell, Lencsés Márk, Karadin Boglár és Karadin Márk 2-2 alkalommal, Madarász Péter és Varsányi Viktória 1-szer állhatott fel a dobogóra. Egy úszónk, Ladjánszki Zsófia nem lett dobogós, legjobb helyezését 200 méter mellen érte el, ahol az ötödik lett.

Az OB I/B-s női vízilabda csapatbajnokság második játéknapjára a margitszigeti uszodában került sor. A Váci Vízilabda SE pólósai 12-8-ra vereséget szenvedtek a Honvéd POLO Utánpótlás csapatától. A váci játékosok közül Doktor Márta és Mészáros Mercédesz 2-2, Horváth Renáta, Kocsis Szabina, Sárvári Márta és Zima Alexandra egy-egy gólt ért el.
A következő mérkőzésen a magyar bajnokságban szereplő szlovák gárda ellen szálltak a medencébe a váciak, aki végül 15-7-re nyertek. A váci csapatból Doktor 8, Kocsi és Horváth 2-2, Mészáros , Sárvári és Vince 1-1 találatot szerzett. Négy lejátszott mérkőzés után a váciak jelenleg az A csoport ötcsapatos mezőnyében a 4. helyet foglalják el.