Feltöltötte NAT - péntek 24 február 2012 - 16:06:07
- futsal
- asztalitenisz
- úszás

Az NB II-es futsal bajnokság Keleti csoportjának 20. fordulójában: RAFC Kaminokupa.hu – Szuperinfó Vác 6-20. A 3. percben kezdte el lőni a gólokat a váci csapat, tíz perc alatt pedig már ötször is eredményesek voltak a játékosok. A hazaiak kétszer juttatták Horváth kapujába a labdát, így 5-2-es váci vezetéssel mehettek pihenőre a csapatok. A második játékrészben 4 hazai és 15 váci gólt láthattak a nézők. A szuperinfósok közül Weisz 6, Bessenyei 5, Hirt 3, Bartal 2, Farkas , Bozori , Murár , és Styevkó1-1 gólt szerzett. A rivális Dunakeszi Kinizsi csapata nagy meglepetésre hazai pályán vereséget szenvedett a Rákosmenti FC –től 8-6-ra, így a váciak már 4 ponttal vezetnek a bajnokságban.

Az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokságban KSI Sportegyesület I – Váci Reménység 11-7. A váci csapatból a párosoknál a Héjj Marcell, Agócs Péter kettős nyert. Az egyéni mérkőzések során Héjj Marcell 3, Agócs Péter 2, és Buzás Zoltán 1 találkozót nyert meg. A reménység együttese a 12 csapatos bajnokságban jelenleg a 8. helyen áll 9 pontot gyűjtve.

Budaörsön rendezték meg a II. Rövidpályás Szenior Úszó Országos Bajnokságot, ahol részt vett Sándor Roland a Váci Vízmű SE versenyzője is. Roland 100 méter férfi mellúszásban új országos csúccsal győzött. Emellett második lett 50 méter gyorson, 50 méter mellen, 100 méter vegyesúszásban, 50 méter pillangóban, valamint 100 méter gyorsúszásban.