Feltöltötte NAT - hétfő 27 február 2012 - 17:21:14
Dunaújvárosban kikapott a Vác női kézilabda csapata, Kazincbarcikán győztesen hagyhatta el a pályát a váci labdarúgó csapat, vereséget szenvedtek a Reménység ping-pongosai.
Szerk: Kovacsics J.

Az első osztályú női kézilabda bajnokságban Dunaújváros – Váci NKSE 13-13-as első félidőt követően 29-25. Az első félidőben sokáig egy-egy góllal vezetett a Vác, majd a hazai fordítás után csak a sorozatos emberelőnyöknek köszönhetően sikerült a játékrészt döntetlenre menteni.
A szünet után négygólos előnyt szerzett a Vác, majd a lelkes újvárosiak fordítottak és meglepetésre megnyerték a találkozót. A váciak közül Tápai és Uhrakova 6-6, Kirsner 5, Klivinyi 4, Barján, valamint Baross 2-2 gólt ért el.

A hétvégén folytatódott az NB II-es labdarúgó bajnokság. A tavaszi szezon első fordulójában Kazincbarcikán vendégeskedett a Dunakanyar-Vác együttese, és gól nélküli első félidőt követően 1-0-ra nyert csapatunk. A második játékrész közepén Palásthy helyére beálló Mishel a 81. percben egy kapu előtti kavarodást követően szerezte meg a győztes találatot.

Az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokságban KSI SE I – Váci Reménység 11-7. A váci csapatból a párosoknál a Héjj Marcell, Agócs Péter kettős nyert. Az egyéni mérkőzések során Héjj Marcell 3, Agócs Péter 2, és Buzás Zoltán 1 találkozót nyert meg. A reménység együttese a 12 csapatos bajnokságban a 8. helyen áll 9 pontot gyűjtve.

A férfi OB II-es vízilabda bajnokság B-csoportjában a fővárosban rendezték meg az 5. forduló mérkőzéseit. A váciak egy-egy döntetlennel és vereséggel zártak. A Váci Vízilabda SE előbb a tatabányaiak ellen szállt vízbe és 16-6-ra vereséget szenvedett. A második meccs nagyobb küzdelmet hozott a veresegyházi csapat ellen. A mieink kezdtek jobban, ám a folytatásban kiegyenlített a rivális és végül 8-8-as döntetlennel végeztek a csapatok. A hatcsapatos csoportban az eddigi tíz meccsen 4 pontot szerzett sereghajtó csapatunk.