Feltöltötte NAT - szerda 29 február 2012 - 17:27:09
Öt gólos győzelmet aratott a Váci KSE csapata Ajkán, másodosztályú futsal együttesünk kiütötte a Salgótarjániakat.
Szerk: Kovacsics J.

26-21-re nyert Ajkán az IPG Hungary-Váci KSE-Taxi2000 gárdája a másodosztályú férfi kézilabda bajnokság 16. fordulójában. A váciak bizonytalanul és idegesen kezdték a játékot, szerencsére a hazaiak nem igazán tudtak élni a lehetőségekkel, melyeket számukra biztosított csapatunk. Tíz perc után sikerült magukra találniuk játékosainknak és a jó védelemre támaszkodva állva hagyni a hazaiakat. A második félidőt nagyobb sebességi fokon kezdték a csapatok, de szerencsére 4-5 gólos előnyünk megmaradt. A mérkőzés hajrájára az addig szenzációsan védő, de már fáradó Molnár helyére a sérülésből visszatért Vitáris állt, aki szintén bravúrok sorát bemutatva járult hozzá a győzelemhez. Csapatunkból Gábori, Kökény, és Nikolicza 5-5, Kovács, Szikra, Márkus és Mórocz 2-2, Tyiskov, Simányi valamint Barnyák 1-1 gólt ért el. Ezzel a sikerrel meglépett csapatunk a riválisoktól, de az igazi nagy erőpróba március 3-án, szombaton a SZESE Győr elleni rangadón vár a csapatra, amely 18 órai kezdettel a váci sportcsarnokban lesz.

21-2-re nyert a Szuperinfó Vác gárdája a Salgótarján ellen az NB II-es futsal bajnokság 21. fordulójában. Már a 2. percben megkezdődött a gólgyártás Weisz révén és az első félidőben összesen 11-szer voltak eredményesek a hazaiak, míg a vendégek Kotroczó találatával csak a szépítő gólig jutottak el. A szünetet követően is potyogtak a gólok, s előbb 10, majd 15 góllal is vezetett csapatunk, és már csak az volt a kérdés, hogy meglesz-e a 20 gólos különbség a két együttes között. Sajnos nem lett meg, de így is biztosan nyert a váci gárda. A csapatból Weisz Tamás 11, Besenyei Ferenc és Farkas Viktor 3-3, Greff Ádám, Styevkó Gábor, Bartal Balázs és Hiebsch Attila 1-1 gólt szerzett.
A Dunakeszi Kinizsi csapata Gyöngyösön 2-2-es döntetlent ért el. Így a váciak már 6 pont előnnyel vezetik a bajnokságot.