Sporthírek
Feltöltötte mjudit - péntek 30 március 2012 - 15:35:45
Kikapott első osztályú asztalitenisz csapatunk, Csömörön is vereséget szenvedett a Dunakeszi futsal csapata.

Szerk.: Kovacsics J.

18-0-ra vereséget szenvedett a Reménység NB I-es asztalitenisz csapata az első helyezett Budaörstől. A váciak a 11 csapatos mezőnyben a 9. helyen állnak a tabellán. Az NB II-es bajnokságban Dózsa DSE Balassagyarmat – Váci Reménység II. 6-12. A váci csapatból egyéniben Lovas Dániel 4, Sági Bence és Mészáros Tamás 3-3, valamint Lovas Péter 2 mérkőzést nyert meg.

Az NB II-es futsal bajnokság rájátszásának 3. fordulójában Csömörön szerepelt a Dunakeszi Kinizsi gárdája és nagy meglepetésre 10-3-ra vereséget szenvedett. A bajnokságot 18 pontos előnnyel a váci együttes vezeti, a 2. helyen jelenleg a Dunakeszi csapata áll.

Az első osztályú Pest megyei labdarúgó bajnokságban: Bugyi – Kisnémedi 2-0, Veresegyház – Verőce 4-1. Az I/B osztályban Pomáz – Dunakeszi Kinizsi 0-0, Dunabogdány – Isaszeg 6-1, Mogyoród – Erdőkertes 1-2, Gyömrő – Tahitótfalu 3-0. A másodosztályú bajnokságban: Szigetgyöngye – Vácduka 3-2, Göd – Nagymaros 3-1, Budajenő – Visegrád 3-0, Vác-Deákvár – Üröm 2-2 és Leányfalu – Rád 3-1. Az U19-es I. osztályú ifjúsági bajnokságban Vác - Puskás Akadémia 1-3, a 17 éveseknél 3-0-ra nyert a Puskás Akadémia együttese.

A Fekete Gyémánt-kupa nemzetközi kötöttfogású kadet birkózó rangsorversenynek Dorog adott otthont. A váci sportolók közül a 63 kilogrammos súlycsoportban 5. lett Fekete Pál, a 69 kilósok között pedig Nagy Péter nyert, ő egyébként a döntőben verte meg azeri ellenfelét a 3. menetben.

A hétvégére 4 sportprogramot ajánlok a figyelmükbe. Ma este fél kilenctől játsszák a Szuperinfó Vác - Bábolna NB II-es, futsal bajnoki mérkőzést. Szombaton délután 4 órakor kezdődik a Dunakanyar Vác – Debreceni VSC NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés. 18 órától a Váci NKSE az Alcoa-val mérkőzik meg első osztályú női kézilabda bajnokságban. Április 01-én, vasárnap pedig 18 órakor veszi kezdetét a Vác – Szentendre másodosztályú férfi kézilabda bajnoki meccs.